Sorum var Aşılama (kist 🤷)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveylmaz tarafından oluşturulan Aşılama (kist 🤷) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşılama (kist 🤷)
Konbuyu başlatan Merveylmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aşılama oldum 1.aşılama tutmadı 2. İçin alttan muayene olduğumda 40m basit kist olduğunu gördü doktor aşılama Bi daha ki aya olacak dedi başına gelen var mı? İnşallah o zamana kadar gebelik olurda gerek kalmaz aşılamaya 🤲🏻🤲🏻
Yengemde 5 sene çocuğu olmadı tedavi görüyordu en son doktoru aşılama yapacaktıki hamile olduğunu öğrendi seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah

Rukan🥰

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 40 hafta olucam yarın da bisey yok yarın doktor randevum var Kontroll bakalım ne dicek sende durumlar nasıl bebegim
Ben dün gittim bugün 39 + 3 oldu sancı yok açılma yok daha ama arada karnım adet sancısı gibi ağrıyor cuma tekrar gideceğim. Hayırlısı olsun canım🙏 seninde erkekti dimi biraz inatcilar galiba 🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ben dün gittim bugün 39 + 3 oldu sancı yok açılma yok daha ama arada karnım adet sancısı gibi ağrıyor cuma tekrar gideceğim. Hayırlısı olsun canım🙏 seninde erkekti dimi biraz inatcilar galiba 🥰
Erkek canım aynen hayırlısı ii bakalım bitanem haber edelim birbirimize buraya dogurunca inşallah arada adet ağrısı gibi bendede oluyor canim🥰

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Amin cümlemize inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet çatlama iğnesi den 35 saat sonra eşten alınan sperm yıkama işlemi görüyor ve aşılama işlemi yapılıyor
Çatlatma iğnesi yapılıyor 35 saat sonra eşten sperm alınıyor aşılama yapılıyor aynen böyle mi özelden yazabilir misiniz sormak istediklerim var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aşılama oldum 1.aşılama tutmadı 2. İçin alttan muayene olduğumda 40m basit kist olduğunu gördü doktor aşılama Bi daha ki aya olacak dedi başına gelen var mı? İnşallah o zamana kadar gebelik olurda gerek kalmaz aşılamaya 🤲🏻🤲🏻
İnşallah rabbim gönlüne göre versin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar