Sorum var Aşırı bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Aşırı bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 274 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı bebek hareketi
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 26hafta oldum benim bebegim çok harektli aşırı uzansam otyrsam ayakta çok değil ama uzanarak oturak çok tekme atiyor kendini taş gibi yapıyor kendini kasıyor anlamadım bu normalmi bide iki aydır eşi asagada ikinci hamileliğim böyle bişey ilk defa hissediyorum okadar hareketli olması normalmi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar ben 26hafta oldum benim bebegim çok harektli aşırı uzansam otyrsam ayakta çok değil ama uzanarak oturak çok tekme atiyor kendini taş gibi yapıyor kendini kasıyor anlamadım bu normalmi bide iki aydır eşi asagada ikinci hamileliğim böyle bişey ilk defa hissediyorum okadar hareketli olması normalmi
Yaa ne güzel maşallah 💞💞 evet bazı bebekler öyle çok hareketli genelde dinlenirken daha çok oynar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok haraketli olması normal ama bebeğin kendini kasması normal değil canım bunu kontrol de doktoruna söyle

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Çok haraketli olması normal ama bebeğin kendini kasması normal değil canım bunu kontrol de doktoruna söyle
Soylicem geçen sefer gittim konuşamadim doğru düzgün içeri bir sürü kişi girdi bu ay gittiğimde soylicem dua edin insalh eşi bu ay yukarı çıkar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa ne güzel maşallah 💞💞 evet bazı bebekler öyle çok hareketli genelde dinlenirken daha çok oynar
Aynen öyle oturduğum zaman çok oynar bazen ayakta bile

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Soylicem geçen sefer gittim konuşamadim doğru düzgün içeri bir sürü kişi girdi bu ay gittiğimde soylicem dua edin insalh eşi bu ay yukarı çıkar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle oturduğum zaman çok oynar bazen ayakta bile
İnşallah canım bir de kendini çok yorma sen yorulunca bebekte ister istemez kendini kasar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar