Aşırı bel ağrısı ve karında sertleşme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Aşırı bel ağrısı ve karında sertleşme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 549 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı bel ağrısı ve karında sertleşme
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalık hamileyim akşamdan sabaha kadar Ağrıdan uyuyamadım arada nefesimi kesiyor ağrısı karnımda taş gibi ılık duş aldım ama etkisi olmadı normalmi acaba

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalık hamileyim akşamdan sabaha kadar Ağrıdan uyuyamadım arada nefesimi kesiyor ağrısı karnımda taş gibi ılık duş aldım ama etkisi olmadı normalmi acaba
Öncelikle geçmiş olsun canim bende 30+4deyim aynı şikayetler bende de var dinlenince agrin geçiyorsa bebek hareketlerinde de sorun yoksa normal sancıların olması vücudun dengesi bozuluyor çünkü eğer şikayetlerin dinlendiginde gecmiyosa doktora basvur mutlaka magnezyum yazacaktır biraz toparlar seni sağlıkla al bebeğini kucağına insallah canim

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun canim bende 30+4deyim aynı şikayetler bende de var dinlenince agrin geçiyorsa bebek hareketlerinde de sorun yoksa normal sancıların olması vücudun dengesi bozuluyor çünkü eğer şikayetlerin dinlendiginde gecmiyosa doktora basvur mutlaka magnezyum yazacaktır biraz toparlar seni sağlıkla al bebeğini kucağına insallah canim
Normalde ağrılar geçerdi ama dün akşam 9 gibi başladı ağrı halen devam ediyor hiç geçmedi bebek hareketi var fazlada ama karnımda taş gibi anlamadım
başına gelen yada bi fikri olan yok mu

Tüm sayfalar yüklendi.