Asitli içecekleri çok içiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Asitli içecekleri çok içiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asitli içecekleri çok içiyorum
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.Melike

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 14 haftalık hamileyim ilk zamanlar mide bulantısından dolayı ve dikkat ettiğimden dolayı içmiyordum fakat son 3 haftadır asitli içecek çok tüketiyorum havalar çok sıcak soğuk su da bazen bir yere kadar 🤤 zararı var mı acaba ne önerirsiniz hanımlar

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 14 haftalık hamileyim ilk zamanlar mide bulantısından dolayı ve dikkat ettiğimden dolayı içmiyordum fakat son 3 haftadır asitli içecek çok tüketiyorum havalar çok sıcak soğuk su da bazen bir yere kadar 🤤 zararı var mı acaba ne önerirsiniz hanımlar
Vala canım pek önerilmiyor asitli içecekler ama onun yerine maden suyu içsen bebeginede yararı var ve bebekte sarılıgı önlüyormuş ben hergün bir tane içmeye çalışıyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Zararlı tabiki şeker yüklüyorsun vücuduna bir bardak kola gazoz vs bile içme çok canın istemediği sürece canm hergün Bi tane sade soda tüket en azından bebeğede faydası olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar