Sorum var Ateş ölçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şahika çetin tarafından oluşturulan Ateş ölçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ateş ölçer
Konbuyu başlatan Şahika çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Şahika çetin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba nasılsınız benim 36. Haftalık hamileyim maglum hazırlıklar başladı ateş ölçer alıcam çocuk için hangi tip ateş ölçer alsam sağlıklı olur tavsiye ettiğiniz bir marka model varmı? Kulaktan mı koltuk altımı temassız mı hangisi mesela

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba nasılsınız benim 36. Haftalık hamileyim maglum hazırlıklar başladı ateş ölçer alıcam çocuk için hangi tip ateş ölçer alsam sağlıklı olur tavsiye ettiğiniz bir marka model varmı? Kulaktan mı koltuk altımı temassız mı hangisi mesela
Ben koltuk altından ölçülenden kullanıyorum kuzum memnunum

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben Trendyol’dan temassız aldım bazen 3saatte bir indirimine giriyordu indirimi yakaladım aldım şimdi fiyatı yine artmış. Evde 5 yaşında oğlum olduğu için sürekli kullanıyoruz zaten. Temassız kolay oluyor büyüdükçe kulağına koltuk altına dokundurmuyor ateşliyken uzaktan ölçüyoruz.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine omron marka kulaktan ölçeni aldım daha sağlıklı sonuç veriyor

Tüm sayfalar yüklendi.