Sorum var Ateş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘ tarafından oluşturulan Ateş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ateş
Konbuyu başlatan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kan tahlili yaptırdın mi bu aralar çok duyuyorum düşmeyen ateş vakalarını hepsinde enfeksiyon çıktı ins senin evladinda yoktur eğer düşmezse bence bı baktır erken teşhis her zaman iyidir çok geçmiş olsun tekrardan
Once oglum bogaz enfeksiyon sonra ben simdi kizim dr dedi 3 gun ates durumu devam eder 3 gun sonrasi bir duzelme gormezsen tekrar acile gel dedi bogazindan dedi insallah baska sorun olmaz takipteyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun bitanem benim bebeğimde de enfeksiyon oldu 3 gün sürdü ateş 4 gün hastanede yattık doktor dönüşümlü olarak parol ve dolven vermişti
Sanada geçmiş olsun canım derdinize anlatamıyor çok zor yemiyor içmiyor

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızım ilk kez hasta oldu 38.6 ateş ilaç veriyorum 3 saatte bir yükseliyor dr 3 gün sürer dedi boğazındanmış 😕😢
Aselimin ateşi 39 su boğazdan antibiyotik kullandık doktor verdi üstüne bide pedifen kullandık iyileşti çok şükür soğuk su kompleksi yap canım ben herşeyi denedim o zaman kolay kolay da düşmez ateşi düşsede 1 2 saat sonra aynı olur

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Aselimin ateşi 39 su boğazdan antibiyotik kullandık doktor verdi üstüne bide pedifen kullandık iyileşti çok şükür soğuk su kompleksi yap canım ben herşeyi denedim o zaman kolay kolay da düşmez ateşi düşsede 1 2 saat sonra aynı olur
Aynen 2 buçuk satte tekrar yükseliyor bu gün daha iyi başında ateş çoktu bez islatip koydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun kzuum rabbim acil şifalar versin inşallah ❤🙏🤲
Amin canim cok sagol

Tüm sayfalar yüklendi.