Ateş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Ateş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ateş
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun balim âmin kuzum amim🌹🙏🤲

Sağol kuzum allah razı olsun Suanlik atesimiz normal seviyede şükürler olsun hiç birşey yutamıyor eminem ağlıyor resmen

Allah razı olsun kzuum sağol şuan şükürler olsun daha iyi hastaneye götürdüm küstü orda kan geldi biraz çok korktum doktor tahriş olmuş dedi korkukcak durum yok dedi

Amin kuzum allah razı olsun🤲🙏🌹
Kuzum benim kıyamam ya çocuklar hasta olmasınlar çok üzücü 😔 Rabbim şifasını versin🙏 aslında ılık ılık su içse yumuşar boğazı

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Sağol kuzum allah razı olsun Suanlik atesimiz normal seviyede şükürler olsun hiç birşey yutamıyor eminem ağlıyor resmen

Allah razı olsun kzuum sağol şuan şükürler olsun daha iyi hastaneye götürdüm küstü orda kan geldi biraz çok korktum doktor tahriş olmuş dedi korkukcak durum yok dedi

Amin kuzum allah razı olsun🤲🙏🌹
Kötü bisey olmamasına sevindim canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun balim gittik acile gene yeni geldim acil hiç birşey yapmıyor gerçekten rezil bir yer şükür ateşi normal seviyeye geldi kuzum 🌹🙏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum âmin sirkeli suyu doktorlar çok tavsiye etmiyor bende hiç denemedim ılık duşa soktum bugün sürekli ama şuan iyi şükürler olsun 🤲🙏🌹

Amin kuzum âmin sirkeli suyu doktorlar çok tavsiye etmiyor bende hiç denemedim ılık duşa soktum bugün sürekli ama şuan iyi şükürler olsun 🤲🙏🌹

lallah razı olsun kuzum normal bez ilemi uuguladilar
Rabbim ıslah etsin hepsini valla kimse üstüne düşen görevi yapmıyor ki boşa para alıyorlar. Şükür canım şükür sen nasilsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kötü bisey olmamasına sevindim canim
Sağol kuzum benim🌹

Rabbim ıslah etsin hepsini valla kimse üstüne düşen görevi yapmıyor ki boşa para alıyorlar. Şükür canım şükür sen nasilsin
Amin kuzum âmin gerçekten çok âmin hemde o kadar vebal alıyorlar nasik rahat uyuyacaklar ben bilmiyorum 😔 ben nasıl oluyum yasayan ölü gibiyim aynı hayattaki tüm hevesim kırılmış vaziyetteyim🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol kuzum benim🌹

Amin kuzum âmin gerçekten çok âmin hemde o kadar vebal alıyorlar nasik rahat uyuyacaklar ben bilmiyorum 😔 ben nasıl oluyum yasayan ölü gibiyim aynı hayattaki tüm hevesim kırılmış vaziyetteyim🥺
Düzelir inşallah kuzum hemen minik pasamiz. Çorba içir ılık ılık iyi gelir çok sıcak olmasın daha çok tahriş eder yoksa böyle hafif acılı şeyler içir iyi gelir canım

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun balim gittik acile gene yeni geldim acil hiç birşey yapmıyor gerçekten rezil bir yer şükür ateşi normal seviyeye geldi kuzum 🌹🙏🤲

lallah razı olsun kuzum normal bez ilemi uuguladilar
Normal mal bezde olurda biz havluyla yaptık ilik suyla havluyu islattim vucununun ust kismina havluyu sardık öyle düşürdüm şimdi ortanci oğlunda hasta onada böyle yaparak ateşini dusuruyom bize hasta neye gittimizdede dr bize böyle yaptilar soklamaymis bizim bu yaptigimiz yikamakta daha etkili oluyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar merhaba hepinize 8 yaşında oglum dün geceden beri ateşli 38 buçuğu dahi gördük sabah doktora götürdum boğazları kızarmış ciğerleri temiz dedi katarin ve antibiotik verdi 3 saate bir calpol veriyorum ama ateşi bir türlü düşmüyor ılık duşa soktum biraz yarim Saat rahatladı daha sonra tekrar cıktı ateşi limon sıkıp corapini iccine sokup giydirdim gene aynı hiç birseyde yemiyor boğazlarından dolayı ne yapabilirim bu ateşi için boğazı için vallaha elim kolum.bagli şaşırdım kaldim🥺😔
simdi iyimi canim?

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım allah razı olsun🤲🙏

Sorma kuzum ya her hafta her hafta hasta ya ama bu hepsinden daha ağır oldu kuzum allah razı olsun canin🙏🤲🌹

Allah razı olsun canım deneyim bi şuan ateşi düştü şükürler olsun🤲🙏🌹

Gene gittim acile yeni geldim dolven yazdilar kuzum bizede ondan verdim eve gelince şimdi

Insalah kuzum inşallah boğazlar felkat çocuk hiç birşey yiyemiyor 😔

Amin canım cümlemizden inşallah iyileşir hemen benim kızîmda öyle oldu pekmez tereyağı erit ver birde bal limon ılık su karıştır sabah aç karnıyla ver ben kızımı bu şekilde toparladım anca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar