Sorum var Ates

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kir papatyasi tarafından oluşturulan Ates başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ates
Konbuyu başlatan kir papatyasi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oğlum 8aylik alttan iki disimiz çıktı su bir ayda ikinci kez ateslendi antibiiotikde aldı şuan tekrar ateşi var 38-39 duş aldirdim calpol ve dolven verdim tahlilleri temiz tekrar doktora götürmek istemiyorum napmam lazim nasil dusurebilirim😔
Geçmiş olsun canim hafif odası serin olsun üzerini örtme ötersnde tülbent ört serin olsun biraz iyice yükselmesin başına hafif bezi ıslat koy ayağının altına da kolunun altına da ay bn oğlum da ne çektim şimdi 3 aylık kızım var kısa doğru diş sorunu bizde de çıkar vAlla ya eski kafa işi ama bizde yaptık soğanı ortadan kes yarım yarim çoraba köy ayağına giydr faydasını görmüştüm ha bol su içir ateşi için

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun canim hafif odası serin olsun üzerini örtme ötersnde tülbent ört serin olsun biraz iyice yükselmesin başına hafif bezi ıslat koy ayağının altına da kolunun altına da ay bn oğlum da ne çektim şimdi 3 aylık kızım var kısa doğru diş sorunu bizde de çıkar vAlla ya eski kafa işi ama bizde yaptık soğanı ortadan kes yarım yarim çoraba köy ayağına giydr faydasını görmüştüm ha bol su içir ateşi için
Katılıyorum arkadaşıma dediklerine bende kızıma ve oğluma aynı yöntemi uyguluyoruz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlum 8aylik alttan iki disimiz çıktı su bir ayda ikinci kez ateslendi antibiiotikde aldı şuan tekrar ateşi var 38-39 duş aldirdim calpol ve dolven verdim tahlilleri temiz tekrar doktora götürmek istemiyorum napmam lazim nasil dusurebilirim😔
Geçmiş olsun canım evde şurup ile geçmiyir ise geciktirmeden hasteneye git derim kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım fazla kalın giydirme birde limonlu suya çoraplarını batır sık giydir oda işe yarıyor ama ateşide düşmüyorsa hastaneye götür bence

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Hay Allah razi olsun ateşi 39-40 arası git gel yapiyordu hemen düşürdü soğan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım evde şurup ile geçmiyir ise geciktirmeden hasteneye git derim kuzum
Sağol canım devamli git gel tahlil yapiyorlar çocuk delik deşik oldu dis cikartiyor sanirim o ateş yapti limonuda deniycem teşekkür ederim

Pamugu islat koltuk altlarına köy bacaktaki diz altına köy karnına bide başına insalah duzelir cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hay Allah razi olsun ateşi 39-40 arası git gel yapiyordu hemen düşürdü soğan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım devamli git gel tahlil yapiyorlar çocuk delik deşik oldu dis cikartiyor sanirim o ateş yapti limonuda deniycem teşekkür ederim
Rica ederim kuzum

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.