Ay çok hastayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ay çok hastayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,674 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ay çok hastayım
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Bende nezle oldum sinüzit imi fena tetikledi sabahın köründe hastaneye gitmek için durakta otobüs beklerken üşümüş tüm hava çarptı beni 4..5 gündür hapşırık pıskırık iki rulo peçete tükettim resmen 😁 Allah'tan vücudumda eklemlerimde ağrı yok ama kafam bende değil doğuma kadar geçse bari dikişlerle öksürük mahveder beni yoksa 🤦🏻‍♀️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Bu yeni virüs olanlarda hep eklem tutulması ve kas ağrısı oluyor benim gördüğüm en azından. Dayım ve ananem daha 1 ay olmadı virüse yakalandılar ikiside kemik ve sırt ağrısı yaşadı ananemin bacakları kitlendi dayımda da aynı şekilde romatizma ağrısı gibi çık ağır bacak ağrısı ile ve grip ve sırt ağrısı oldu dayım atlattı ama ananemi kurtaramadılar maalesef yaşlılarda ağır seyrediyor 😔 şimdide ablamın kaynında çıktı virüs oda yoğun kas ağrısı çekiyor
Canım başınız sağ olsun. Bdn ilk korona olduğumda aynı öyle olmuştum emzirdiğim için ilaç falan kullanamadım tabi ama yemin ederim popomun kemiği ağrıyordu diz kapaklarım tutmuyordu sanki biryerden tutunöadannayağa kalkamıyordum dizimde güç yoktu ciğer ağrısı falan 4. Günden sonra başlamıştı ateş ilk günlerimde vardı. Şuan yaşadığım grip gibi burnum tıkalı yanıyor içi sanki sürekli hapşırıyorum öksürük arada bi geliyor boğmaca gibi 10 kere öksürüyorum peşpeşe ben geçen gün dışarı çıktım orda çok üşüdüm ince giyinmişim sanırım orda kaptım şifayı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman kuşum Allah korusun normal usutmedir inşallah cok gecmis olsun 🙏🏻
Valla kuzu bence de grip oldum ama başka semptom çıkarsa teste giderim

Tüm sayfalar yüklendi.