Ayak ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Ayak ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Ayak ağrısı
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Güzel anneler hayırlı akşamlar nasılsınız..
Sizleri çok özledim vallahi... Eskisi gibi çok giremiyorum malum işler bi yandan..bebeler bi yandan... Sorum şu ...
Bu 3 haftadır aniden sağ ayağımın topuk kısmına bi ağrı girdi,yani yok böyle bir şey... Yere basamıyorum sendeleyerek yürüyorum her seferinde.. Yere her bastığımda böyle resmen içine çivi girip çekiliyormuş gibi bi ağrı çok rahatsız ediyor.. Dıştan bakılınca bir sorun gözükmüyor ama sizce ne olabilir? Başına gelen var mı... Doktora gidicem ama yakınımdaki hastanede randevu bulamıyorum iki çocukla da malesef uzak hastaneye gidemiyorum..ne yapacağım bilemedim,🥴🥴
Geçmiş olsun kuzum yorgunluktan da olabilir çok ayakda olduğun için

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sağ ol bir tanem Allah razı olsun Vallahi saat 08.00'de bir kalkıyorum Gece 1.00'de 2.00'de yatıyorum O süre içinde Toplasan bir saat anca oturuyorum çocuklarla uğraşmaktan ev işi yapmaktan gece de kamyon çarpmış gibi uyuyorum aynı
Baya ayakdasin aleynam canım benim ya 😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar