Ayak şişkinliği geçti şükür 🤲🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Ayak şişkinliği geçti şükür 🤲🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 507 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayak şişkinliği geçti şükür 🤲🏻
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar post açmıştım daha önce ayaklarım bacaklarım acaip ödem toplamıştı geçeceğine dair inancim yoktu ama şükür geçti geriye bı dikiş yerleri kaldı.. o ağrılarda geçse dikislerde düşerse kendimi daha iyi hissedecem🤗 buarada normal doğum yapan bayanlar siz dikişler bitene kadar mı dikiş kremi ve batikon kullandınız?

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar post açmıştım daha önce ayaklarım bacaklarım acaip ödem toplamıştı geçeceğine dair inancim yoktu ama şükür geçti geriye bı dikiş yerleri kaldı.. o ağrılarda geçse dikislerde düşerse kendimi daha iyi hissedecem🤗 buarada normal doğum yapan bayanlar siz dikişler bitene kadar mı dikiş kremi ve baton kullandınız?
Cok şükür canım gözün aydın canım sen kaç gündür doğum yapdığın bende 15. 20günden sonra düşmeye başlamışdı bende hiç kirem falan vurmadım hansatanede falan kaldım diye hiç bir şey yapadlm kendiliyinden düşdü bende hepsi inşaAllah tezlikle acısı gecer

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cok şükür canım gözün aydın canım sen kaç gündür doğum yapdığın bende 15. 20günden sonra düşmeye başlamışdı bende hiç kirem falan vurmadım hansatanede falan kaldım diye hiç bir şey yapadlm kendiliyinden düşdü bende hepsi inşaAllah tezlikle acısı gecer
Saol cnm.benim😘 benim bugün 15. Günüm kuzum arada halen sızlıyor dikiş yerleri bakalım ben krem kullanıyorum arada batikon felan sürüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar post açmıştım daha önce ayaklarım bacaklarım acaip ödem toplamıştı geçeceğine dair inancim yoktu ama şükür geçti geriye bı dikiş yerleri kaldı.. o ağrılarda geçse dikislerde düşerse kendimi daha iyi hissedecem🤗 buarada normal doğum yapan bayanlar siz dikişler bitene kadar mı dikiş kremi ve batikon kullandınız?
Şükür kuzum inşallah ağrıların da geçer hemen 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oh çok şükür kuzum Allah yardımcın olsun

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
İyi çok şükür cnm benim ilk doğumda ki dikişlerim 15 gün falan sürmüştü ve hiç krem falan kullanmadım sadece tenterüyot ile pansuman yapıyordum kuru tutmaya çalış dikişlerini ve sürekli petini ve iç çamaşırını değiştir kuşum enfeksiyon falan kapmasın daha hızlı iyileşir☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyi çok şükür cnm benim ilk doğumda ki dikişlerim 15 gün falan sürmüştü ve hiç krem falan kullanmadım sadece tenterüyot ile pansuman yapıyordum kuru tutmaya çalış dikişlerini ve sürekli petini ve iç çamaşırını değiştir kuşum enfeksiyon falan kapmasın daha hızlı iyileşir☺️
Soal kuzum benim 😘 anladım kuzum bakalım bende dikkat ediyorum zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin saol cnm benim 🥰

Amin saol cnm benim 🥰
Şükür kuzum inşallah ağrıların da geçer hemen 🤲🏻
Amin insalalh guzelim 🤲🏻🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Soal kuzum benim 😘 anladım kuzum bakalım bende dikkat ediyorum zaten

Amin saol cnm benim 🥰

Amin saol cnm benim 🥰
Amin insalalh guzelim 🤲🏻🥰
Rica ederim kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür canım ödem gitmiş bundan sonrasında tuz tüketiminde dikkatli ol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar