Sorum var Hamilelikte ayak şişmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Hamilelikte ayak şişmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 265 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ayak şişmesi
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 38 hafta 2 günlük olduk biz. sağ ayağım şişti çok kişide oluyor diyorlar nedenini bilen varmı?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar 38 hafta 2 günlük olduk biz. sağ ayağım şişti çok kişide oluyor diyorlar nedenini bilen varmı?
Merhaba canım gebelikte ödemden dolayı çoğu gebelerde olan bir durum ayak el şişmesi
Günde en az 10 bardak su icmen lazım bol bol su tüket tuz tüketimine dikkat et azaltmaya çalış odemyapacak yiyeceklerden uzak durmaya çalış çok ayakta kalma dinlen iyi gelicektir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım gebelikte ödemden dolayı çoğu gebelerde olan bir durum ayak el şişmesi
Günde en az 10 bardak su icmen lazım bol bol su tüket tuz tüketimine dikkat et azaltmaya çalış odemyapacak yiyeceklerden uzak durmaya çalış çok ayakta kalma dinlen iyi gelicektir
Katılıyorum ❤️

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Elimden geldiyi kadar bol su içmeye çalışıyorum tuzda fazla kullanmıyorum annemler geldi sağolsunlar fazla işte yapmıyorum ama nedense bu sefer ayağım şişti belimde çok ağrıyor ☹️. Yazdığın için teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım bol su tuket inşallah inicektir
İnşallah. Çok teşekkür ederim canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Elimden geldiyi kadar bol su içmeye çalışıyorum tuzda fazla kullanmıyorum annemler geldi sağolsunlar fazla işte yapmıyorum ama nedense bu sefer ayağım şişti belimde çok ağrıyor ☹️. Yazdığın için teşekkür ederim canım

Rica ederim canım benm❤️❤️♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim canım ne demek eçecektir İnşallah canım doğumdan sonra kendiliğinden geçiyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.