Ayakta Ağrı ve şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Demoş51 tarafından oluşturulan Ayakta Ağrı ve şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 341 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ayakta Ağrı ve şişlik
Konbuyu başlatan Demoş51
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SareZeyno

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın, sabahlaro kalkınca ayaklarım şiş oluyor ama asıl sorun yere basınca ayağımın altındaki damarlar çatlayacakmış gibi yırtılacak gibi ağrıyor, üstüne basamıyorum biraz yürüyünce hafifliyor. Böyle olan varmı veya çözüm önerisi olan?

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın, sabahlaro kalkınca ayaklarım şiş oluyor ama asıl sorun yere basınca ayağımın altındaki damarlar çatlayacakmış gibi yırtılacak gibi ağrıyor, üstüne basamıyorum biraz yürüyünce hafifliyor. Böyle olan varmı veya çözüm önerisi olan?
Gebelikten kaynaklı cmm günaydın bu arada genel olarak hepimiz aynı durumdayız cnm o yüzden ben sade soda içiyordum ve tuzu kesmiştim tamamen sana da tavsiye ederim hayırlı günler cnn

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik De normal canm ödem oluyo

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Çok uzun süre ayakta kalmamaya çalış ayaklarının altına yastık koyarak yüksekte uzanırsan şişlik azalır ve tuzu azaltmak gerekiyor

SareZeyno

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı şekilde canım benim de akşamları ayaklarım ağrıyor ve şişiyor sabahları ise ellerim şişiyor ve ağrıyor özellikle parmaklarım yumruk yapınca inanılmaz ağrıyor 😮‍💨

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar