Ayakta uyutma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Ayakta uyutma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayakta uyutma
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Funda nilüfer

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba bebeğim 5 aylık oldu başlarda kolik bebek olduğu için ya çarşafta ya ayağımda sallayarak uyutuyordum şimdi ayakta sallamaya alıştı çok uykusu olsa bile dizime alıp öyle uyutacağım başka türlü uyumuyor bıraktırmak için nasıl bir yol izlemeliyim acaba internetten baktım ama pek birşey bulamadım tecrübeli anneler yardım eder misiniz
Vallahi ben her zaman kendi kendine uyuyan çocuklara ve ögreten annelere gıpta ile bakarım ben ayakta salladım beşikde salladım ve hatta çingen beşiği denir o da etkili .hiç değilse kendi kendi kendine bir süre sallanıyor😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi ben her zaman kendi kendine uyuyan çocuklara ve ögreten annelere gıpta ile bakarım ben ayakta salladım beşikde salladım ve hatta çingen beşiği denir o da etkili .hiç değilse kendi kendi kendine bir süre sallanıyor😉
Birde baybay night damla var etkilidir ben kızıma 6 yaşında kullandım daha küçük yaşta kullanan ve memnun kalan da biliyorum Kİ eczanede çalışan bir bayan arkadaş kullanıyordur ama mutlaka doktora danışmanını öneririm deli oluyorsun bebeği uyuturken bundan bir kaç damla yaklaşık 40 dakika içinde bebek uyuyor yan etkisi yok ama YİNE SÖYLÜYORUM DOKTORA DANIŞIN

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba bebeğim 5 aylık oldu başlarda kolik bebek olduğu için ya çarşafta ya ayağımda sallayarak uyutuyordum şimdi ayakta sallamaya alıştı çok uykusu olsa bile dizime alıp öyle uyutacağım başka türlü uyumuyor bıraktırmak için nasıl bir yol izlemeliyim acaba internetten baktım ama pek birşey bulamadım tecrübeli anneler yardım eder misiniz
5.aydan sonra sanırım hepsinin huyu degısıyor galiba canım🙄 5 aylık olana kadar benim kızım güzel uyurdu gece 10 10 bucuk arası gece uykusuna yatar 3 4 e kadar deliksiz uyurdu emmeye kalkardı emer tekrar uyurdu 7 8 gıbıde tamamen kalkardı. Gunduz de emzirerek uyutuyordum emerken dalardı memeyi bırakırdı bende yatırrıdım yatagına ama 6 aylık olduktan sonra huyu suyu degıstı gece cok sık kalkıyor meme agzından cıkmasın istiyor gündüz de sürekli beni yanında istiyor hic Bi işimi yapamıyorum

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bnm oglumda kokikti dedigin gibi gece yarilarina kadar ayagimda sallardim alisti şuan 7 aylik ayagimda dalmadan besige koyamiyorum yoksa uyumuyor valla napcaz bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum uykusunu geldiğini anladığın vakit sessiz bir ortama yatağına koy odadan çık biraz ağlar başlarda ama sonra alışır zamanla bende kızımı 5. Ayından beri kendi kendine uyumaya alıştirdim

Ben doğumdan itibaren ana kucağında uyuttum kolik olduğu için çok zor süreç geçirdik 2 aylıktan itibaren doktorumuzun tavsiyesiyle gece gündüz ayrımı yapmaya başladık. kışın hava erken karardigi için akşam 7.30 8 den sonra TV ışığı da dahil olmak üzere hiç ışık açmadık. Yazında tamamen akşam hava kararınca yatağınıza geçtik sabah aydinlaninca yatakta biraz öpüşmeli oyunamali vakit geçirdikten sonra kalktık. Gece beslenme için kalktığimizda hiç gözgoze gelmedik konuşmadık gece uyku vakti olduğunu anlaması için. Düzene girmesi biraz zaman alıyor ama alışınca çok rahat ediyorsun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kız da kolik bebekti 3 aylık şuan. Gündüzleri ayagımda uyuyor bıraktıgım anda kalkıyor ve huzursuz oluyor. Evde ne iş yapabiliyorum ne birşey. Evde biri yoksa aç kalıyorum o derecede. Sese aşırı hassas alışması için neler neler yaptık annemle ama yine aynı. Bazı huyları zamanla kendiliğinden düzeldi ama ayakta sallama konusunda ablam da çok sıkıntı yaşamıştı. Biraz büyüdüklerinde kendileri vazgeçiyor sallanmaktan. Alışmayan çocuk alışıyor malesef., insanlar onu yap bunu yap aaa nasıl degişmez deseler de. Bazen de bebişlerimiz belirliyor malesef kuzucum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar