Sorum var Ayaz mı Ekin ismi mi

• Konbuyu başlatan Hangi isim
  • Toplam 54 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hangi isim tarafından oluşturulan Ayaz mı Ekin ismi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,210 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayaz mı Ekin ismi mi
Konbuyu başlatan Hangi isim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gizemim bana bir akıl ver 🥺🥺 vücudum komple kaşınıyor artık her yerimi yara yaptım duşa giriyorum o bile fayda etmiyor resmen su daha çok kaşıntı yapıyor gecedne beri 3 4 kez duşa girdim ne sıcak su ne soğuk su fayda etmiyor kabarcık kabarcık oldu vücudum ilk beyaz renke çıkıyor sonra kaşınmaya başlıyor karnım kasimadiigim halde kıpkırmızı oldu ne yapayım ben şimdi aglicam artık losyon vücut yağı krem her şeyi sürüyorum yok fayda etmiyor 😔😓
Ahhh ahhh ayşem ciddimisin 😖kurdeşen olmuşsun ya bende ilk kizimda olmustum vucudum harita gibiydi kasidikca iyice yayiliyordu allahim ne çektim agliyodum resmen hergun vücudumdan sogumustum o derece😢 yirtacak gibi kaşıyorum doğumdan sonra olmuştu işte benim ozaman ne denediysek olmadi iğne kullanacaksın 1 hafta hergun ciğerden direk kesiyomus o kasintiyi bende kabul etmemiştim emziriyorum bebeğe falan geçer sutumden diye öyle olunca ilaç yazdı özel hastanede doktor emziriyorum diye belirtmeme rağmen tamam birey olmaz dedi verdiği ilacı kullandım kasintim geçti ama bebeğim emmeden kesilmişti hakkım zehir zıkkım olsun o doktora hala hatırladıkça sinirleniyorum aman kuzum ilaç falan kullanacaksan şimdi kullan kayra doğunca aman diyim ilaç falan kullanma😢

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahhh ahhh ayşem ciddimisin 😖kurdeşen olmuşsun ya bende ilk kizimda olmustum vucudum harita gibiydi kasidikca iyice yayiliyordu allahim ne çektim agliyodum resmen hergun vücudumdan sogumustum o derece😢 yirtacak gibi kaşıyorum doğumdan sonra olmuştu işte benim ozaman ne denediysek olmadi iğne kullanacaksın 1 hafta hergun ciğerden direk kesiyomus o kasintiyi bende kabul etmemiştim emziriyorum bebeğe falan geçer sutumden diye öyle olunca ilaç yazdı özel hastanede doktor emziriyorum diye belirtmeme rağmen tamam birey olmaz dedi verdiği ilacı kullandım kasintim geçti ama bebeğim emmeden kesilmişti hakkım zehir zıkkım olsun o doktora hala hatırladıkça sinirleniyorum aman kuzum ilaç falan kullanacaksan şimdi kullan kayra doğunca aman diyim ilaç falan kullanma😢
Acile gitsem bakarlar mi. Peki..artık kolumu bacagimi kesesim geliyor düşün hele şu degdikce ağlayacak gibi oluyorum 😓😓

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Acile gitsem bakarlar mi. Peki..artık kolumu bacagimi kesesim geliyor düşün hele şu degdikce ağlayacak gibi oluyorum 😓😓
Vala çiçeğim ona cildiye bakıyor ama acilde bakarlar mi hiç bilmiyorum ki kuzucum ya. Bende kolonya üstüne kolonya dokuyodum çok kötüydü ya😫 inşallah kendiliğinden geciverir kuzum da rahatlarsın. Bak stres yapma çoğunun doğum yaptıktan sonra kendiliğinden geçiyormuş balım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerime op bolca yanakciklarini😘😘😘😍🤭
Öperim tabi teyzesi zevkle😍 sen hamilemisin kzum seninle yeni tanışıyoruz 😍 çok memnun oldum bu arada😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vala çiçeğim ona cildiye bakıyor ama acilde bakarlar mi hiç bilmiyorum ki kuzucum ya. Bende kolonya üstüne kolonya dokuyodum çok kötüydü ya😫 inşallah kendiliğinden geciverir kuzum da rahatlarsın. Bak stres yapma çoğunun doğum yaptıktan sonra kendiliğinden geçiyormuş balım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öperim tabi teyzesi zevkle😍 sen hamilemisin kzum seninle yeni tanışıyoruz 😍 çok memnun oldum bu arada😍
Lanet olasıca şey geçmek yerine daha çok yayılıyor 🤦🏻‍♀️ cildiyeye randevu zaten yok ne lanet bir yerde yaşıyoruz yaa 🥺🥺

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Ekin bizde kız ismi. Erkekte hiç duymadım. Ama ben kız erkek ismine takılmıyorum. Ekin güzel bir isim bence. Ayaz çok fazla var artık. Son birkaç senede doğan çocukların yarısı ayaz. Az bulunan isim daha iyi bence

Tüm sayfalar yüklendi.