Ayrıntılı Ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervaa tarafından oluşturulan Ayrıntılı Ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,645 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı Ultrason
Konbuyu başlatan Mervaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iyi akşamlar hayırlı ramazanlar ayrıntılı ultrason doktorumuz istedi yapan var mı öneriyor musunuz önemli mi?
Tabiki önemli bebeğin beyninden tut ayak parmağına kadar vücudunda herhangi bir hastalık var mı anomali var mı omlara bakıyorlar eğer bir sorun varsa ya anne karnında tedaviye başlanıyor yada doğumdan sonra direk hastalığın tedavsii başlanıyor ihmal etme derim ultrasonlar arasında en önemlisi o. İnşallah hiç bir sıkıntı çıkmaz hayırlı ramazanlar

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar hayırlı ramazanlar ayrıntılı ultrason doktorumuz istedi yapan var mı öneriyor musunuz önemli mi?
Ben daha dün yaptırdım ikili testi yaptırmadım bunu yaptırmayı ben istedim yine de herhangi Bi sorun var mı diye baktırmak için yaklaşık 1 saat süren Bi işlem çok güzeldi çocuğunusun tüm organları uzuvları ayrıntı şekilde inceleniyor Bi sorun varsa şimdiden belli olup müdahale edilebilir şükür bizde Bi sorun olmadığını söyledi doktor biraz daha rahatladım zorunda değilsiniz tabi ki ama yaptırırsan da çok güzel oluyor bebeğimin yüzünü daha net Bi şekilde gördüm 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Önemli tabiki kuzum bebeğe en ince detayına kadar bakıyorlar Allah korusun bebekte bişey varsa erken teşhisle gerek anne karnında gerek doğar doğmaz tedavisi başlanıyor. Şahsen bende yaptıracağım

Ayrıntılı ultrason mutlaka ama mutlaka şart. Aylık kontrollerde ki ultrasonda görünmeyen herşey detaylıda ortaya çıkıyor. Allah hepimizin bebislerine sağlık versin ama şöyle düşün bebişte bir sorun var mı yok mu detaylı incelendigi için bir sorun varsa doğumdan hemen sonra anında mudahale edilebiliyor. Hem kendin hemde bebiş için yaptırmayı ihmal etme. Sağlıkla gelsin inşaAllah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı Ramazanlar canım diğer testler senin tercihin ama ayrıntılı ultrason yaptirmalisin bebeğin bütün organlarına damar yapısına bakıyorlar. Allah esrigesin bı sıkıntı olursa erken önlem almak için gerekli bence

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka yaptırmanı tavsiye ederim bebeğin organlarına gelişimine damarlarına herşeyine bakılıyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tabi ki çok önemli kuzum bn yaptırdım bebeğin herseyine bakılıyor tek tek damarlarına kalbin beynine kısaca vücudda ne varsa hepsine Allah korusun aksi bir durum var da erken müdahale her zaman iyidir cnm 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar