Sorum var Ayrıntılı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Ayrıntılı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 723 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı ultrason
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yaptırmayan varmı bugün doktora gitimde kızlar doktor dedi istersen devlete radyolojide yaptır ama bugün suyuna filan baktı ultrasyonda kafasına kalbine filan sizce napayım...
Yaptır derim içinde şüphe kalmamış olur canım ben yaptirmistim herşeyi cik güzel herşey normal dendi ama çocukgun dogustan kasigi kapanmamis 😕 ve onun yüzünden ameliyat oldu 20 gunlullken

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Detayliy ultrasona bi git derim iyica heryerina bakiyolar. Kac haftaliksin canim
20 haftalık olduk canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben pahalı olduğu için yaptırmak istemedim bizim burada bi özel klinik var o yapıyor. Ama şekerden dolayı doktor keisn gitmelisin diyince mecbur gittim. Bakıyor çoğu şeye detaylı olarak. Anne karnında önlenmesi gereken birşey varsa hallonuyorbiyi birşey aslında ama çoğu insn kontroller normal diye çok para verip gitmek istemşyor
Canım şekeri nasıl öğrendin

Canim burdada ayrintili ultrosonu cok baha yapyorlar🥲
Sende mi yaptirmadin devlet yapıyor ama

Canim burdada ayrintili ultrosonu cok baha yapyorlar🥲
Sende mi yaptirmadin devlet yapıyor ama

Son düzenleme:

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmayan varmı bugün doktora gitimde kızlar doktor dedi istersen devlete radyolojide yaptır ama bugün suyuna filan baktı ultrasyonda kafasına kalbine filan sizce napayım...
Devlette perinatoloji bölümü bakıyor yaptır her hangi bir problem olursa kalp vesaire ona gore şehir hastanelerinde doğum öneriliyor bir problem varsa erken öğrenmekte fayda var sizde inşallah bir sorun çıkmasın sağlıkla gelsin insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar