Ayrıntılı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Ayrıntılı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,449 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı ultrason
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Devlet için hangi bölüme randevu alıcaz kadın doğum mu yoksa perinatoloji mi yardımcı olurmusunuz
Cnm perinatolojiye alıyorsun da açılıyor mu ekrandan açılmıyorsa önce kadın Doğuma alıyorsun doktora söylüyorsun kadın doğum doktoru yönlendiriyor perinatolojiye takip et geç kalma sıra bulmak mesele devlette önceden ayarlamak lazım

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm perinatolojiye alıyorsun da açılıyor mu ekrandan açılmıyorsa önce kadın Doğuma alıyorsun doktora söylüyorsun kadın doğum doktoru yönlendiriyor perinatolojiye takip et geç kalma sıra bulmak mesele devlette önceden ayarlamak lazım
Şimdi randevuyu aldım cnm kadın doğum bölümüne bakalım Inşaallah detaylı ultrason işlemleri vardır

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi randevuyu aldım cnm kadın doğum bölümüne bakalım Inşaallah detaylı ultrason işlemleri vardır
Vardır cnm söyle mutlaka hocam ayrıntılı ultrason çektirmek istiyorum diye mhrs sisteminde yeşil ekran diye bi sayfa açıyorlar o şekilde randevu alıp perinatolojiye gidiyorsun kimi hastanelerinde kendi bünyesinde var direkt doktor tarih veriyo o tarihte gidip çektiriyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar