Ayrıntılı ulturason acil bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Başakburuncu tarafından oluşturulan Ayrıntılı ulturason acil bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,091 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayrıntılı ulturason acil bakarmısınız
Konbuyu başlatan Başakburuncu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübra çelik

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar ,ben 6.cı ayıma yeni girdim çakmak erdem hastanesinde ayrıntılı ulturasona girdim dr. Bebekte dudak yarığı,war dedi böyle bişey başına gelen warmı doğduktan sonra bebeğin dudağında sorun yaşamayan iyiyleşen yardımcı olursanız çok sewinirim çok kötü bi durumdayım
Bizim burdada Bi komşumuzun çocuğu öyle doğmuştu cnm kadın sigara içiyordu doktor bu yüzden olabileceğini söylemiş doğduktan sonra amilyat oldu sende sigara içiyomusun?

Amin inş 🤲ne olursa olsun benim kızım o Rabbim tüm ewlatlarımızı korusun

Amin canım Allah razı olsun inş dua etmekten başka elimden ne gelirki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ewet öyle çok şükür ki tadawisi wsr benim merak ettiğim konu doktorun yanılma payı olabilir mi yanlış görmüş olabilir mi bilki bunu yaşıyanlar wardır

Amin inş 🤲ne olursa olsun benim kızım o Rabbim tüm ewlatlarımızı korusun

Amin canım Allah razı olsun inş dua etmekten başka elimden ne gelirki

Ewet öyle çok şükür ki tadawisi wsr benim merak ettiğim konu doktorun yanılma payı olabilir mi yanlış görmüş olabilir mi bilki bunu yaşıyanlar wardır

Rabbim sağlkla kavuşmayı nasip etsin canım tabikide o senin kızın parçan çok şükür de geçici bişey dediğim gibi doktor da yanılmş olabilir

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar ,ben 6.cı ayıma yeni girdim çakmak erdem hastanesinde ayrıntılı ulturasona girdim dr. Bebekte dudak yarığı,war dedi böyle bişey başına gelen warmı doğduktan sonra bebeğin dudağında sorun yaşamayan iyiyleşen yardımcı olursanız çok sewinirim çok kötü bi durumdayım
Canım benim arkadaşımın bebeği öyle doğdu, dudağı yarıktı bikaç günlükken ameliyat ettiler düzeldi sadece hafif bi iz kaldı

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
İyide o kadar kotu bisey değil ki niye korkuyorsun Allah yardımcın olsun inşallah sağlıklı olur ama kendini üzme Allah'ım hayırlısını ver de belki bu şerrin içindede bir hayır vardır

Tüm sayfalar yüklendi.