Sorum var aysu 9 ayinda😍🥰🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan aysu 9 ayinda😍🥰🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,432 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı aysu 9 ayinda😍🥰🤩
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
cikarmadi canim damagi kac aydir sismus amma hala cikarmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sagol canmm🥰
İnstagramda hemşire bir anne var bebeğine kalın bir cam bardak veriyor bebek şişmiş damağını ona sürterek patlatıyor sonra dişi görünüyor videoyu bulursam linkini atayım sana istersen

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
canim cami patlatsa agzini kesmezmi?
Yok canım ince cam değil zaten öyle hani su bardağı gibi camı kalın olanlar var ya onlardan bahsediyorum yine de sen gözünden ayırmadan bir iki kez dene istersen faydasını görürsün inşallah annemle de konuştum şimdi bazı bebeklerin damakları kalın zamanında biz de çocuklarımıza yapardık diyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yok canım ince cam değil zaten öyle hani su bardağı gibi camı kalın olanlar var ya onlardan bahsediyorum yine de sen gözünden ayırmadan bir iki kez dene istersen faydasını görürsün inşallah annemle de konuştum şimdi bazı bebeklerin damakları kalın zamanında biz de çocuklarımıza yapardık diyor
esim gelsin o yanimda olsun yaparim canim tesekur edirim bilgin icin deneyub sana haber edevem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
1 yıla aşkın süredir uygulamayı kullanıyorum ilk yorumu yazmak Aysu kuzucuğa nasip oldu çoğunuzu tanıyorum sohbet etmesekte takip ediyorum Ayşenur ulduz hülya demet Merve sayamadığım çoğu kişi sizlerden çok şey öğrendim seviliyorsunuz🥰❤️
Ya keşke heo yazsaydın kuzum 💕neyse geç olsun güç olmasın hoşgeldin ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar