Azra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Azra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 314 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azra
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Memeye bağımlı bırakacağını hiç sanmiyorum
Ona güvendiği için yemiyor olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Halen yemiyor demi elif bence memeyi yavaştan bıraktırma ya bak sen
Asko nasılsın nerelerdesin denk gelemiyoruzz

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızım bir buçuk yaşında halen bişey yemiyor kürdan gibi zayıf minik bir kız iştahı yok Ne yedursem kilo alır sizce daha yerse o sadece anne sütü içiyor bişey yemiyor
Bacim benim cocugum da azraya biraz benziyor. Hicbirsey yediremiyorum resmen. Uyandigi gibi emziriyorum, bir-bir bucuk saat sonra kahvalti hazirliyorum ama arada hicbirsey yedirip icirmiyorum, emzirmiyorum da. İyice acikmis oluyor emmek istiyor ama hemen kahvaltiya oturup birseyler yediriyorum zorla. Gun icinde de yemek saatlerine bir iki saat kala hicbirsey yedirmiyorum. Bu şekilde en azindan birkac lokma birsey yiyor.
Allah biz annelere kolayliklar versin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızım bir buçuk yaşında halen bişey yemiyor kürdan gibi zayıf minik bir kız iştahı yok Ne yedursem kilo alır sizce daha yerse o sadece anne sütü içiyor bişey yemiyor
Elif im Azra memeye düşkün çok emiyorsa yemek az yer sütünle doyuyordur gün geçtikçe emme sayısını azalt zamanla yemeye başlar acıktığında önce yemek sonra meme söyle seni anlar ilk başlarda ağlar ama alışır birde böyle dene

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda14 aylık iştahsız doktora gittik tam kan sayımı verdik vitaminleri düşmüş oyüzden kilo alamaz iştahsız olur demişti doktor sende Bi doktora danış istersen. Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar