Bacak sızlaması deli olacağımmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meriiii tarafından oluşturulan Bacak sızlaması deli olacağımmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,766 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak sızlaması deli olacağımmm
Konbuyu başlatan Meriiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Meriiii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 haftalık gebeyim bacaklarım sızım sızım sızlıyor uykularımdan uyandırıyor aynı durumu yaşayan varmı

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 34+5 im dediginiz gibi ilk haftalardan beri cekiyorum 16 17 den sonra dr um mgnezyum ve calsiyum verdi az da olsa rahatlatiyorlar .Ama sen ilk haftalardasin hemen verir mi bilmiyorum.Bazen dayanamayacağım zamanlarda zeytinyağını isitip ılık şekilde sürüyorum masaj yapıyorum.yatarken yapıyorum genelde

Meriiii

Kayıtlı Üye
rank
9 ay boyunca çektim kuşum Allah yardımcın olsun uykularımı zehir etmişti bacak derdi. Doqum yapalı 4 hafta oldu qecti çok şükür 🤲
Allahım kimileri misler gibi hamilelik geçiriyor bizde Sürünüyoruz resmen neyse bebislerime birşey olmasında 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yaşadım doktor magnezyum verdi bi kangün kullandım şimdi iyiyim çok şükür
O zaman doktoruma gitmeliyim desene dsyanilacak gibi değil çünkü

Ben yaşadım doktor magnezyum verdi bi kangün kullandım şimdi iyiyim çok şükür
O zaman doktoruma gitmeliyim desene dsyanilacak gibi değil çünkü

Ben de 34+5 im dediginiz gibi ilk haftalardan beri cekiyorum 16 17 den sonra dr um mgnezyum ve calsiyum verdi az da olsa rahatlatiyorlar .Ama sen ilk haftalardasin hemen verir mi bilmiyorum.Bazen dayanamayacağım zamanlarda zeytinyağını isitip ılık şekilde sürüyorum masaj yapıyorum.yatarken yapıyorum genelde

Hem doktora gidim hemde zeytin yağı deneyeceğim muhakak çok sağol kuzum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyordu o canım soda içmeyi dene faydası olur belki.. Bana son gittiğimde magnezyum verdi şükür iyiyim simdi ama senin bebis küçük şimdi vermeyebilir
Kızlar 7 haftalık gebeyim bacaklarım sızım sızım sızlıyor uykularımdan uyandırıyor aynı durumu yaşayan varmı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar