Sorum var Bacaklarda damar morlukları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrv4343 tarafından oluşturulan Bacaklarda damar morlukları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacaklarda damar morlukları
Konbuyu başlatan Mrv4343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalık hamileyim bacaklarımın üst kısımlarında morluklar oluşmaya başladı damarlar falan belli çatlak gibi de değil kılcal damar gibi oldu her yeri başına gelen var mı
Varis olmuş canım bende de oluyor arada toktorum bana varis çorap yazmışdı doktoruna söyle belki sanada yazar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
31 haftalık hamileyim bacaklarımın üst kısımlarında morluklar oluşmaya başladı damarlar falan belli çatlak gibi de değil kılcal damar gibi oldu her yeri başına gelen var mı
Bunlara varis denir canım çok ayakta kalmamak gerekir ayakları 30 derece yüksekte tutmak dar şeyler giymemek lazım. Birde hergün ayaklardan başlayarak kalçaya kadar hafif soğuk su tutmak kan dolaşımı açısından fayda eder

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende çok var hemde öyle böyle değil ikinci gebeliğim benim ilk gebelikte az bişey vardı ama bu ikinci gebeliğim de felaket çoğaldı varislerim yani diyebilirimki sana şuan benim bir bacağım komple varisle dolmuş 😭😭🥺🥺

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oldu cnm corap yazmıştı doktor giymedim sonra acil sezeryana alınca doguma çorapla girdim damarlarım patlamış diye simdi 4 ay oldu sogum yapalı acil ameliyat dedi ama bebegi emziriyorum diye iğne tedavisi uyguluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar