Sorum var Badem yağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Badem yağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Badem yağı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çatlaklar için badem yağı ve limon suyu diye bir şey duydum bir zararı olur mu annişler🥰
Tatlı badem yağını bende duymuştum her banyodan sonra kullanmıştım bı süre faydasını gördüm aynı zamanda da ozon yağı kullandım bunların yanında da bol su içtim hiç çatlağım olmadı şükür. Zararı olacağını düşünmüyorum doğal olduktan sonra

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı badem yağını bende duymuştum her banyodan sonra kullanmıştım bı süre faydasını gördüm aynı zamanda da ozon yağı kullandım bunların yanında da bol su içtim hiç çatlağım olmadı şükür. Zararı olacağını düşünmüyorum doğal olduktan sonra
İlk doğum da çatlak fazla olmadı ama 2 bebeşim de karnım çatladı çok üzüldüm😢

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Biraz da yapı meselesi canım ya kimisi çok çatlıyor kimisi az yada hiç

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnım çok çıkmamıştı gören seninki erkek diyordu ama kızım oldu
Karnın az çıktığından da olabilir çatlaklarının olmaması bendede hiç yoktu inanmazsınız 2 hafta içinde doldu heryerim çok şaşaırdm ya inşallah çoğalmaz diye umut ediyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Karnın az çıktığından da olabilir çatlaklarının olmaması bendede hiç yoktu inanmazsınız 2 hafta içinde doldu heryerim çok şaşaırdm ya inşallah çoğalmaz diye umut ediyorum
20. Haftadan sonra bebek hızla büyüdüğü için karında çok geriliyor ve hızla çatlıyor canım onlar beyaz renge dönmeden bol su iç ve yoğun nemlendirici kullan

Tüm sayfalar yüklendi.