Bağıran anne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Bağıran anne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,304 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bağıran anne
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklarımız bazen sabrımızı tasiriyor dayanayip bağırıyorum ama bağırdım için kendimden utanıyorum böyle değildim sanırım hamiliktende aşırı stresliyim hiç bir zaman bağıran bir anne olmak istemedim nasıl durdura bilirim kendimi başımı yastığa koyunca gelen vijdan azabı siz böyle durumlarda neler yapiysz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklarımız bazen sabrımızı tasiriyor dayanayip bağırıyorum ama bağırdım için kendimden utanıyorum böyle değildim sanırım hamiliktende aşırı stresliyim hiç bir zaman bağıran bir anne olmak istemedim nasıl durdura bilirim kendimi başımı yastığa koyunca gelen vijdan azabı siz böyle durumlarda neler yapiysz
Cnm ben kendim yaşamadım da bu durumu ama işte hamilesin sttest sıkıntı hormanlar bunu sana yaptırıyor olabilir.. ister istemez çocuklara bazen kizabiliyoruz.. ama bagirmamani öneririm çünkü çocukların hafızasında herşey yer ediniyor güzel bı şekilde oturup konuş aradaki sorunu iletişim kurarak çözmeye calis

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım herkez dört dörtlük değildir bağırmak ne kadar istemesekte oluyor çocuklar gerçekten insanı bazen çileden çıkarıyorlar hafta sonu annemdeydim kızım 14 yaşında telefona çok baktığı için bırakmasını söyledim bana söylendi bende kızıp bağırdım aradan dört saat geçti anne saçlarımdaki değişikliği fark ettinmi dedi birde baktım sırtındaki saçları kesmiş delirme noktasına geldim resmen. neden kestin diyorum sana dicektim sinirlisin diye ben kestim diyor

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Insaniz cnm ya ev stresi cocuk stresi uykusuzluk derken bazen istemesekte oluyor

Irmak

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bendede var canım. Zor geçen bi gebeliğim oldu. İster istemez kızımada bağırdığım anlar oldu. Ama ne kadar istesekte biz annelerde herkez gibi mükemmel olamıyoruz. Bu yüzden kendini çok suçlayıp yıpratma sakın. Çocuğuna haksız yere kızdıysan özür dileyip öp. Onun aklında kızdığın değil öpüp kokladığın an onun aklında kalır. Eğer haklı yere kızdıysan sonrasında konuşarak anlaş ve yine öp. Kendimce bulduğum çözüm bu. Diğer türlü mükemmel anne olmaya çalıştıkça daha da dibe batıyoruz. Bu yüzden mükemmel olmak yerine sadece anne olabilelim yeter. Nacizane fikrim 🤗

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Canım herkez dört dörtlük değildir bağırmak ne kadar istemesekte oluyor çocuklar gerçekten insanı bazen çileden çıkarıyorlar hafta sonu annemdeydim kızım 14 yaşında telefona çok baktığı için bırakmasını söyledim bana söylendi bende kızıp bağırdım aradan dört saat geçti anne saçlarımdaki değişikliği fark ettinmi dedi birde baktım sırtındaki saçları kesmiş delirme noktasına geldim resmen. neden kestin diyorum sana dicektim sinirlisin diye ben kestim diyor
Annelik çok zor Allah sabırlar versin bize
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynısı bendede var canım. Zor geçen bi gebeliğim oldu. İster istemez kızımada bağırdığım anlar oldu. Ama ne kadar istesekte biz annelerde herkez gibi mükemmel olamıyoruz. Bu yüzden kendini çok suçlayıp yıpratma sakın. Çocuğuna haksız yere kızdıysan özür dileyip öp. Onun aklında kızdığın değil öpüp kokladığın an onun aklında kalır. Eğer haklı yere kızdıysan sonrasında konuşarak anlaş ve yine öp. Kendimce bulduğum çözüm bu. Diğer türlü mükemmel anne olmaya çalıştıkça daha da dibe batıyoruz. Bu yüzden mükemmel olmak yerine sadece anne olabilelim yeter. Nacizane fikrim 🤗
Teskurler cnm haklsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insaniz cnm ya ev stresi cocuk stresi uykusuzluk derken bazen istemesekte oluyor
Annelik çok farklı her geçen gün daha çok şey öğreniyoruz Allah bize bu yolda kolaylık versin isnlah çok üzülüyorum ama

Hormonlardan dolayı canım biri benimle normal şekilde konuşsa bile sinirleniyorum 🥺

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Robot değiliz canım bizde insanız snirlenecez kızacaz insanı şeyler bunlar sinirlenince başka birşey ile meşgul ol derim ben öyle yapıyorum 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.