Bağırsak yapışkanlıgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Bağırsak yapışkanlıgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bağırsak yapışkanlıgi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende ağrım var diyordum ya doktora gitdim kontroll etdi bağırsak yapışkanlıgi oluşmuş sizce ameliyatsız geçerim olmam gerekirmi

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende ağrım var diyordum ya doktora gitdim kontroll etdi bağırsak yapışkanlıgi oluşmuş sizce ameliyatsız geçerim olmam gerekirmi
Bagirsak yapisikligi oldugunu nasil oldu ultrasonda mi bakti ? Bende de oldugundan süpheleniyorum da doktora gitmeye korkuyorum merak ettim nasil muayne esiyor

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Bagirsak yapisikligi oldugunu nasil oldu ultrasonda mi bakti ? Bende de oldugundan süpheleniyorum da doktora gitmeye korkuyorum merak ettim nasil muayne esiyor
Valla canim ağrılarım oluyordu ishal oluyordum Bi ishal Bi normal karnımda sertlik vardı kadın doktoruna gitdim ultrason yaptım öyle gördü aşağıdan baktı kontroll etdi karından bakti felan

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim ağrılarım oluyordu ishal oluyordum Bi ishal Bi normal karnımda sertlik vardı kadın doktoruna gitdim ultrason yaptım öyle gördü aşağıdan baktı kontroll etdi karından bakti felan
Benim de ishal var. Göbek deligi cevresinde sertlik var yatinca kayboluyor ayaga kalkinca karnim taş gibi sertlesiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.