Bağışıklık güçlendirmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Semiha gedik tarafından oluşturulan Bağışıklık güçlendirmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bağışıklık güçlendirmek
Konbuyu başlatan Semiha gedik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Emziren annelerim kendiniz için kullandığınız vitamin gb takviyeli alıyor msnz güçsüz hissediyorum kendimi halsizim çok ya digum yapali1 ay 25 gün oldu erken diguj yaptım 30 haftalık . Dinç olamıyorum sanki hic
Kuzum sürekli kan yapıcı şeyler yemen lazım pekmez çok tüketebilirsin siyah kuru üzüm bunlar hep direncin için sana faydalı hemde sana kan ve sütte yapar eğer bebiş emziriyorsan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Emziren annelerim kendiniz için kullandığınız vitamin gb takviyeli alıyor msnz güçsüz hissediyorum kendimi halsizim çok ya digum yapali1 ay 25 gün oldu erken diguj yaptım 30 haftalık . Dinç olamıyorum sanki hic
Canım bol su iç öncelikle sonrasında günlük rutin oluştur 1 su bardağı sulandırılmış pekmez iç sütü de artırıyor bir kase kuruyemiş ye özellikle ceviz badem vs. yemeklerinde de sebze kırmızı beyaz et baklagil haftalık liste yap bunları tüketmeye özen göster. Bağışıklığın güçlenir. İlla ki takviye alayım diyorsan doktorunla görüş sana uygun olanı verecektir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı üzüm pekmezi iç hep et ürünleri bol bol tüket bende yeni doğum yaptım bu şekilde yapıyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bol sivi alimi bol su icmek emiziren anenun baxişiklikk sistemine olumlu etki eder kuru balkabag tuketimide baxişiklik sistemi icin degerlidir. Sogan sarimsaq zerdecal balikda emiziren aneler icin oldukca etkilirdir😊

Tüm sayfalar yüklendi.