BAHAR TEMIZLIGI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde AsminÔŁĄAsaf taraf─▒ndan olu┼čturulan BAHAR TEMIZLIGI ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 517 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 8 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Hertelden
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ BAHAR TEMIZLIGI
Konbuyu ba┼člatan AsminÔŁĄAsaf
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Leyla Alka├ž

AsminÔŁĄAsaf

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Gunaydin k─▒zlar bahar temiizligine basladiniz mi ne zaman yapmayi dusunuyorsnuz cok ikilemdeyim yapsam mi beklesem mi die ­čśŁ

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Gunaydin k─▒zlar bahar temiizligine basladiniz mi ne zaman yapmayi dusunuyorsnuz cok ikilemdeyim yapsam mi beklesem mi die ­čśŁ
Canm bizim burada mart ya─č─▒┼čl─▒ ge├žiyo ve hala so─čuk ben beeklemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum bide boya yapacam o y├╝zden bekliyecem zaten do─čumdan ├Ânce yapm─▒┼čt─▒m­čĄŚ

AsminÔŁĄAsaf

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Daha erken de─čil mi can─▒m ben genelde Nisan sonu yap─▒yorum
K─▒z oruc var ondan oruclu nasil yapcam­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Canm bizim burada mart ya─č─▒┼čl─▒ ge├žiyo ve hala so─čuk ben beeklemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum bide boya yapacam o y├╝zden bekliyecem zaten do─čumdan ├Ânce yapm─▒┼čt─▒m­čĄŚh
Canm bizim burada mart ya─č─▒┼čl─▒ ge├žiyo ve hala so─čuk ben beeklemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum bide boya yapacam o y├╝zden bekliyecem zaten do─čumdan ├Ânce yapm─▒┼čt─▒m­čĄŚ
Hangi sehirdesin cnm

Leyla Alka├ž

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Burda havalar belli olmuyor bir iyi bir k├Ât├╝ valla can─▒m zaten 40gun ├Ânce do─čum yapt─▒m zaten do─čum olacak diye temizlik yapm─▒┼čt─▒m do─čumdan sonra da yaptim ufak tefek art─▒k Nisanin sonunda iyi bir temizlik yapar─▒m

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar