Bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,255 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kiyamam canım ya Allah şifa versin diş zamanı mı acaba
Yok canım daha 31 günlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok
BEBEKLERDE KULAK AĞRISI NASIL ANLAŞILIR? Bir bebeğin kulak ağrısı olup olmadığını anlamak zor bir durumdur. Bebeğinizin hareketlerini kontrol etmelisiniz. Elini kulağına doğru götürüyorsa, kulağında akıntı varsa, kulak içinde sarı renge benzer koyu kıvamlı akıntılar birikiyorsa kulak ağrısına işarettir. eğer buna benzer davranışları varsa kuzum kulağına kendi sütünden damlat o da çok iyi gelir minik yakışıkliua
Tsk ederm canım Tam takip edim hareketlerini öyleyse dediğin gbi yaparım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Oğlum hic durmuyor sürekli ağlıyor bir yerimi ağrıyor bilemeedım ateşini ölçtğm 36.1 cıktı
Canım belki gazı vardır bol bol emzir göğsünde uyut kokunu alsın sakinleşir kendini güvende hisseder ayrı kaldınız ya kucağından indirme bı süre. Sen nasılsın iyi misin canım

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki gazı vardır bol bol emzir göğsünde uyut kokunu alsın sakinleşir kendini güvende hisseder ayrı kaldınız ya kucağından indirme bı süre. Sen nasılsın iyi misin canım
Tam 45 dakıka benı emdi hic Aralık vermeden 3 saat kucağımdan inmedi 2 saatt önce ayağıma yatırdım hafif hafif salladım uyunca ayaklarımı cekım dedim uyandı ağladı 2 saattir inmiyor ayağımdan yavrum benım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tam 45 dakıka benı emdi hic Aralık vermeden 3 saat kucağımdan inmedi 2 saatt önce ayağıma yatırdım hafif hafif salladım uyunca ayaklarımı cekım dedim uyandı ağladı 2 saattir inmiyor ayağımdan yavrum benım
Kurban olurum ona ya sanırım gaz var kuzum sallamayı bırakınca agladiysa ondan olabilir şimdi nasıl

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yavrum benim özlemiştir annesini 😔 çok uyanmaması için yarım kundak yapabilirsin hem güvende hisseder kendini

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım gaz sancısı olabilir kızım da öyleydi her akşam hastanedeydik röntgen çekiyorlardı bağırsakları düğüm düğüm olmuş diyordu doktor bebeğin kabız mı gazını çıkara biliyor mu
Gaz cıkarıyor maşallah ondan yana sıkıntı yok canım

Geçmiş olsun canım benim nasıl oldu
37.1 oldu ateşten anlamıyoum normal mı
Yavrum benim özlemiştir annesini 😔 çok uyanmaması için yarım kundak yapabilirsin hem güvende hisseder kendini
Tam canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gaz cıkarıyor maşallah ondan yana sıkıntı yok canım

37.1 oldu ateşten anlamıyoum normal mı
Tam canım
37.1 ateş normal canım evin sıcaklığına göre üzerini çok fazla giydirme örtme kuzunun. Teyzem bebek hemşiresi kızım ilk doğduğunda kendin nasıl giyiyorsan bı fazlasını bebeğe giydir demişti. Hep öyle yaptım çok şükür hasta olmadı yavrum. Bir de ateşi 38 derecenin üstüne çıkmadığı sürece korkma canım 37.5 olduğunu görürsen üstündeki bir parçayı çıkarır takip edersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar