Sorum var Bakarmisiniz. Cok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesibe tarafından oluşturulan Bakarmisiniz. Cok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 408 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisiniz. Cok acil
Konbuyu başlatan Nesibe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam. 37 hafta 2 gunluk hamileyim. Bu haftada dogum yapan varmi? Sorun olurmu? Bebeyin kilosu 2900. Cevap yazin nolursun. Agrilarim var
Yengem 38 haftada sezeryanla doğum yaptı sorun olmadı çünkü normal dogum olsada erken olmuyor canım korkmana gerek yok bebekte kilosu iyi benim oğlum 3 kilo 190 gr doğdu minicik zayıftı sonradan hemen kilo alıyorlar zaten

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar selam. 37 hafta 2 gunluk hamileyim. Bu haftada dogum yapan varmi? Sorun olurmu? Bebeyin kilosu 2900. Cevap yazin nolursun. Agrilarim var
Bir şey olmz korkma cnm bnm 36 olmama bir gün doğum yaptım bebeğim iyi çok şükür küvöze bile alınmadı çok şükür 2250 oldu panik daha çok sancı yapar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba canim doğum yapabilirsin zatem sezaryan doğum 38 ile 39 hafta arasinda gerçekleşiyor bebeginde kilosu iyi 1 hafta iciinde de alabilir ve 3000 tamamlar
Rabbkm hakkinda hayırlı olani versin 🙏🤲♥️

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk oğlumu 36. Haftada doğurmuştum 3100 doğmuştu. Kızımda şimdi 33. Haftadayız erken doğum riskimiz var haftalardır yatıyorum doktorum doğum olsa bile bu hafta sonrasında bi kaç gün küvez ihtiyacı olur kritik sınırı aştık rahatladım artık dedi. 33 ten sonra bebeğin ciğer gelişimi tamamlandığını küveze duyulan ihtiyacın daha da az olduğundan bahsetti. Bir de oğlumu doğuma almadan ultrasonda kilosu 3100 değil 2700 civarlarındaydı yani artı eksi oynuyor kilo ama genelde yüksek çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar