Bakarmısınız kızlar,

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Bakarmısınız kızlar, başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 271 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmısınız kızlar,
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 9ayında mama verıyorum ıcmıyor süte basladım dedım belkı süt ıcer bırax ıctı 3 4 gun sonra hem mamayı hemde sütü ıcmez oldu bıberonu agzına verdıgım gıbı cıglık atıyo gece ıcsın ıstıyom ama kac gecedir ıcmıyo mama ıcıyo du onceden sütü verdikten sonra sankı mamadan tıskındı gunduz yemek falan verıyom gece yatmadan da yıyo ama ıcım hıc rahat degıl gece ac oluyır sankı ne yapmam gerekiyor sizce nasıl tekrar alıstırmam lazım süte yada mamaya biberona doktorum zorlama ac degıldır dıyo ama benım ıcım hıc rahat degıl valla ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar oğlum 9ayında mama verıyorum ıcmıyor süte basladım dedım belkı süt ıcer bırax ıctı 3 4 gun sonra hem mamayı hemde sütü ıcmez oldu bıberonu agzına verdıgım gıbı cıglık atıyo gece ıcsın ıstıyom ama kac gecedir ıcmıyo mama ıcıyo du onceden sütü verdikten sonra sankı mamadan tıskındı gunduz yemek falan verıyom gece yatmadan da yıyo ama ıcım hıc rahat degıl gece ac oluyır sankı ne yapmam gerekiyor sizce nasıl tekrar alıstırmam lazım süte yada mamaya biberona doktorum zorlama ac degıldır dıyo ama benım ıcım hıc rahat degıl valla ya
Canim süt bebegin icin cok erken 1 yasindan önce verilmemeli, kullandigin mamayi deyiştir istersen farkli bir mama al onu dene ama doktorunun dedigi gibi 9 aydan sonra bebeklerin gece beslenmesije gerek kalmayor ac degildir. Ama genede icin rahat degilse dedigim gibi farkli mama alip onu dene bakalim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bendede zorlama canım aç olsa idi içeri mutlak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar