Sorum var Bakarmisiniz kizlar 😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Bakarmisiniz kizlar 😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 308 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisiniz kizlar 😩
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeyimi cok huysuz hep ağlıyor ağzı dilinin üst tarafi bembeyaz emzirende agliyor doktor soda ile yu dedi hic faydasi da yok karnıda desem qazı cok kakası su gibi bezi hep su gibi kakası oluyor karnından sesler geliyor guruldayarak qaz kovucu ilaclar veriyorum etgisi yok artik napıcam bilmiyorum ağladikca bebeyim uzuliyorum 😟😕
Dilinde pamukçuk var canım sağlık ocağına götür mukostatin yazsın hemen geçer bide bebişi üşüttüm mü acaba ona göre giydirsen doktora göster yavrum fazla ağlamasın

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeyimi cok huysuz hep ağlıyor ağzı dilinin üst tarafi bembeyaz emzirende agliyor doktor soda ile yu dedi hic faydasi da yok karnıda desem qazı cok kakası su gibi bezi hep su gibi kakası oluyor karnından sesler geliyor guruldayarak qaz kovucu ilaclar veriyorum etgisi yok artik napıcam bilmiyorum ağladikca bebeyim uzuliyorum 😟😕
Dilinin beyaz olması süddəndir keçib gedəcək bacı sən öz yeməyinə diqqət et uşaqa köp qaz verici yeməklər yemə

Tüm sayfalar yüklendi.