Sorum var Bakarmısınız

• Konbuyu başlatan Katılımcı
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Katılımcı tarafından oluşturulan Bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 382 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmısınız
Konbuyu başlatan Katılımcı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaslar 32 . Haftayim doktora gittim 2 cm açılma var dedi daha önce bu durumu yasayan var mı daha da açılma olur mu acaba detirginim dinlen dedi doktor 4 igne yaptı yine de ciğerleri gelişsin diye bebeğin yasayan carsa yazarsa memnun olurum
Benim 27. Haftda başlamıştı açılma 1 yada 2 santim öyle dinlenerek 37. Haftaya kadar geldim canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaslar 32 . Haftayim doktora gittim 2 cm açılma var dedi daha önce bu durumu yasayan var mı daha da açılma olur mu acaba detirginim dinlen dedi doktor 4 igne yaptı yine de ciğerleri gelişsin diye bebeğin yasayan carsa yazarsa memnun olurum
Bol istirahat ve doktorunun verdiği ilaçları düzenli kullanmak başka da yapacak birşey yok canım. Sağlıkla hayırlısıyla vakti zamanı geldiğinde kavuşursunuz inşallah 🙏

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Canm bende 30 haftalıkken açılmam olduu 10 tane iğne yazdı hergün 1 tane vurdum çok şükkür şimdilik iyim 34 haftalık oldum WC ve yemek dişinda hiç ama hiç kalkmadim evimi resmsn pok götürüyordu ama bebyimden önemlimi dedim sadece yattimm sende öyle yapp kuzum inşallah bişey olmazz

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 35 haftalık doğum yaptım 1 hafta kuvezde kaldı bebeğim 1500 kg doğdu şuan 9 aylık kilosu falan gayet yerinde ve sağlıklı Allah zamanında hayırlı doğum nasip etsin 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar