Sorum var bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 452 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle geçmiş olsun canım 🤲 Rabbim kolaylık versin şifa versin 🤲 eşim yaptırdı uzun bir süreç doğru dürüst birşey yiyemedi konuşmasını ses tonunu biraz etkiliyor gülüşünde tebessüm ederek gülersin fotoğraflarda ☺️ vida atılır belki doğum gününe kadar biraz daha iyi hissedersin ve sorunsuz geçer inşallah 🤲
insallah canim cok tesekur ediyorum doktora soyledim aceleye getre bilirse nisan ayinin sonuna kadar on disleri koya bilirim dedi insallah gorelim
nasil olacak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kizlar ben dis implanti yapdiyorum o yuzden dislermi cikarmislar tedavi sureci 3 ay cekecek amma 30 nisan kizmin. dogum
gunu buyuk dogum gunu kutluycagiz ben disiz nasil olacam bilmiyorum cok panik ediyor bu durum beni kizmin en ozel
gununde ben disiz cok kotu gornecegmi dusnyorum😭
Geçici olarak bişey yapabilirler belki canım konuşsan doktorumla

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
kizlar ben dis implanti yapdiyorum o yuzden dislermi cikarmislar tedavi sureci 3 ay cekecek amma 30 nisan kizmin. dogum
gunu buyuk dogum gunu kutluycagiz ben disiz nasil olacam bilmiyorum cok panik ediyor bu durum beni kizmin en ozel
gununde ben disiz cok kotu gornecegmi dusnyorum😭
Tatlım geçici diş taktır çıkarılıp takılabilen ölçü alıp yapıyorlar günlük hayat için şart en azından asıl dişlerin yapılana kadar seni idare eder implant yapıldı mı var mı ağzında metal kısmı

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tatlım geçici diş taktır çıkarılıp takılabilen ölçü alıp yapıyorlar günlük hayat için şart en azından asıl dişlerin yapılana kadar seni idare eder implant yapıldı mı var mı ağzında metal kısmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yapillmadi canim dis etmin iylemsmesi bekliyorlar🥹

Tüm sayfalar yüklendi.