Bakarmizinjz bilgili anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gamze099 tarafından oluşturulan Bakarmizinjz bilgili anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Bakarmizinjz bilgili anneler
Konbuyu başlatan Gamze099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze099

Gamze099

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 7 aylık evliyim gebelik olmuyor çok istiyorum adet düzensizliği vardı hastaneye gittim ultrason normal horman kanımda kan düşük çıktı b12 demir folik asit gyno ferro sanol kullanıyorum geçen ay düzene girdi herlde günümde oldum napabilirim başka yumurtlama dönemlerine de bakıyorum takip ediyorum dua edin 🥲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya 7 aylık evliyim gebelik olmuyor çok istiyorum adet düzensizliği vardı hastaneye gittim ultrason normal horman kanımda kan düşük çıktı b12 demir folik asit gyno ferro sanol kullanıyorum geçen ay düzene girdi herlde günümde oldum napabilirim başka yumurtlama dönemlerine de bakıyorum takip ediyorum dua edin 🥲
Stres yapma kuzum yumurtlama gününü de takip et ayriyeten şunu diyeyim regl bittikten sonra 2 günde 1 gün aşırı ilişkiye girin ne zaman tutacağı belli olmuyor. Rabbim gönlüne göre versin inşallah tez vakitte hayırlı haberlerini alırız 🤲🏻

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Allahım qönlüne qöre wersin canım.. qüzel saqlıklı beslen aqır iş asla yapma.. kendini sıcak tut üşütmemeye çok özen qöster.. inşallah olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar