Bakım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan Bakım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 723 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bakım
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar genital bölge temizliği için veet sprey tüy dökücü kullanan varmı? Yada tüy dökücü önerisi olan varmı?
( jilet agda yada eldiven kullanamıyorum)

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar genital bölge temizliği için veet sprey tüy dökücü kullanan varmı? Yada tüy dökücü önerisi olan varmı?
Canım tüy dökücü kremeleri doktorlar önermiyor diye biliyorum bence en saqlıklısı aqdaya qidebilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğal denilen tüy dökücü krem bile kimyasal içeriyor canım o bölge hassas olduğu için tavsiye etmem farklı yöntemler deneyebilirsin.

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken bazı ameliyatlar geçridiğim için ağda yasak tı jilettende bıkmıştım doğuam giderken tüy dökücü kullansım veet sorun yaşamadım fazlacada alernik olmama rağman rahme girşini engelleyecek şekilde dikkat ederseniz sorun olmaz diye düşüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.