Balgam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Slhhdr tarafından oluşturulan Balgam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 215 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Balgam
Konbuyu başlatan Slhhdr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemre

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebeğimde öksürük ve balgam var nefes alınca da hırıltılı bı şekilde nefes alıyor biraz araştırdım bebeğe limonlu su karışımı falan verin yazıyordu acaba deneyen ya da benzer bir durum yaşayan var mı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım benim ki de aynıydı 6 yaşına girecek arada horlama gibi var oda tam sırt üzeri yatınca balgam yok ama hırıltı var bir şey çıkmadı burnun da geniz eti varmış kamera ile bakıldı bebekken ve doktor kendiliğinden geçer dedi o karışımdan da vermedim istersen doktora götür balgam kötü gerçekten çıkartması da daha beter

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
3 aylık bebeğimde öksürük ve balgam var nefes alınca da hırıltılı bı şekilde nefes alıyor biraz araştırdım bebeğe limonlu su karışımı falan verin yazıyordu acaba deneyen ya da benzer bir durum yaşayan var mı
Limonu bebeğin tolere edemez canım daha çok küçük bir doktora götür ciğerleri dinlenir sebebe göre tedavi uygulanırsa daha iyi olur

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda da aynı bu belirtiler vardı kıyafetlerine yumuşatıcı kullanmıştım alerji yapmış tekrardan kıyafetlerini yıkadım çok şükür hemen durdu sümüğü öksürüğü hırıltısı

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda da aynı bu belirtiler vardı kıyafetlerine yumuşatıcı kullanmıştım alerji yapmış tekrardan kıyafetlerini yıkadım çok şükür hemen durdu sümüğü öksürüğü hırıltısı
Bak bu da olabilir çünkü bende deterjanını değiştirdim ama yine de doktora gideyim inşallah kötü bir şey yoktur

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimde öyleydi hırıltı ve öksürük doktor hava verdi hava kullandık bronşları dolmuş çok şükür 1 haftanın sonunda daha iyiz sabah akşam hava kullandık kesinlikle doktora götür geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar