Balık yiyen var mı canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine zeynep tarafından oluşturulan Balık yiyen var mı canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Balık yiyen var mı canlar
Konbuyu başlatan Emine zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım istiyor ama şu müsilaj yüzden cesaret edemez oldum yiyen varmı aranızda acaba
Hamsiden hiç korkma canım bebeğine nasıl faydalı hiç düşünmeden ye ohhh mis vala canım çekti dur pazar gün bende aldırayım eşime 🤭🤭🤭zaten riskli bi durum olsa tezgahlara koymazlar için rahat olsun yarasın 🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma bebeğim çok iyi yapmışsın afiyet bal olsun 🥰
İki gün önce yedim büyük balık ve hamsi ama hiç aklıma müsilaj gelmedi yemezdim o zaman 🤦 karadeniz hamsisi diye aldık ama bilemiyorum yine de şüphelendim

İki gün önce yedim büyük balık ve hamsi ama hiç aklıma müsilaj gelmedi yemezdim o zaman 🤦 karadeniz hamsisi diye aldık ama bilemiyorum yine de şüphelendim

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Hamsiden hiç korkma canım bebeğine nasıl faydalı hiç düşünmeden ye ohhh mis vala canım çekti dur pazar gün bende aldırayım eşime 🤭🤭🤭zaten riskli bi durum olsa tezgahlara koymazlar için rahat olsun yarasın 🤩

Valla bende yedim Allah İn izni ile bişey olmaz bak kaç kişi yemiş bugün eşim alırkende alan çokmuş rahat ol bende yedim iştah galip geldi valla

cancin

Kayıtlı Üye
rank
Canım istiyor ama şu müsilaj yüzden cesaret edemez oldum yiyen varmı aranızda acaba
Benim baliktaki bazi maddelere intoleransim oldugundan zaten yiyemuorum
Direk zehirlenme yasiyorum. Bu yuzden ocean mummy tabletleri kullaniyorum icinde bqlik yqgi ve omega 3 var.gayet rahatim ancak bukadsr yqpqbiliyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar