Balkona dadanan kumrular

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Balkona dadanan kumrular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Balkona dadanan kumrular
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar ya her sabah balkonda kumru kovalıyorum yuva yapmak için gelip gelip gidiyorlar geçen yaz balkonda saksımın içine yaptılar yumurta bıraktığı için bozamamıştım yavrular büyüyüp uçtuktan sonlar balkondaki bütün çiçeklerimi atmak zorunda kaldım böcek basmıştı küçük küçük her yeri kısacası sorum kumruların gelmemesi için bildiğiniz bir yöntem var mı kurtarın beni bu dertten 🤯🤯

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar ya her sabah balkonda kumru kovalıyorum yuva yapmak için gelip gelip gidiyorlar geçen yaz balkonda saksımın içine yaptılar yumurta bıraktığı için bozamamıştım yavrular büyüyüp uçtuktan sonlar balkondaki bütün çiçeklerimi atmak zorunda kaldım böcek basmıştı küçük küçük her yeri kısacası sorum kumruların gelmemesi için bildiğiniz bir yöntem var mı kurtarın beni bu dertten 🤯🤯
Benim komşum CD ipe takıp aşıyor korkuyorlarmis

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Balkona boydan boya ip file geçirebilirsin

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
CD ye de zmnla alışıyorlar.balkonda yicek bişey olmadı sofra felan silkelemeyin mesela.birde sürekli kovalayın .2_3 gün sizi balkonda görseler gelmezler.klima motoru vs varsa üzerini koliyle kapatın girmesin.ben öyle yaptım gittiler.karsı komsuma misafirliğe gittiler ☺️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
CD ye de zmnla alışıyorlar.balkonda yicek bişey olmadı sofra felan silkelemeyin mesela.birde sürekli kovalayın .2_3 gün sizi balkonda görseler gelmezler.klima motoru vs varsa üzerini koliyle kapatın girmesin.ben öyle yaptım gittiler.karsı komsuma misafirliğe gittiler ☺️
Biz geç kalmışız farkedemedik klima motoruna yapmislar balkonda🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar