Sorum var Bana dua eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bademli süt tarafından oluşturulan Bana dua eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,461 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana dua eder misiniz
Konbuyu başlatan Bademli süt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm 🥰🤲
Amin canım Allah razı olsun🤲💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardım etsin inşallah sağ salim evladını kucağına alırsın sen sakin kalmaya ve bebeğine sarılmaya devam et annesi o da sana tutunacaktır 💞
Amin canım inşallah öyle yapıyorum 💞🤲

Ederiz tabi canım rabbim yavrunu kucağına almayı nasip etsin
Allah razı olsun canım 🤲💞

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
Amin canım Allah razı olsun💞🤲

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Pazartesi yatırdı doktor içerde açılma varmış evet ama dikiş sağlam dedi ama sadece dikiş olan kısım 1.2 cm ile tutuyor ciğer geliştirici yapıldı nst de sancı cıkmadi salı sabah eve geldim antibiyotik porgestan diğer vitaminlere ek günde 4 tane nidicard adında bir ilaç yazdı altı saatte bir alıyorum kasilmaları önlemek için kasılma oldukça açılma devam edermiş Allah büyük bir şey olmazsa 9 u sabah kontrolüm var dua eden herkesten Allah razı olsun Allah sizlerin de derdine derman versin inşallah 🤲

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+5 haftalık gebeyim serklajliyim kasılmalar nedeni ile dikiş içerden açılmış bir buçuk cm lik bir mesafe kalmış ciğer gekistirici yapıldı ilaçlar verildi durum yarın belli olacak şimdi den Allah razı olsun. Geçen eylül ayında 21. Haftada açılmadan dolayı doğum oldu ve ikizlerini kaybettim Allah bunu bana bağışlasın 🤲
Dualarım seninle bitanem benim 🤲🤲❤️❤️Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasib etsin o güzel kokusunu içine çekmeyi nasib etsin bitanem 🤲🤲🤲❤️❤️

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah razı olsun🤲💞

Amin canım inşallah öyle yapıyorum 💞🤲

Allah razı olsun canım 🤲💞

Pazartesi yatırdı doktor içerde açılma varmış evet ama dikiş sağlam dedi ama sadece dikiş olan kısım 1.2 cm ile tutuyor ciğer geliştirici yapıldı nst de sancı cıkmadi salı sabah eve geldim antibiyotik porgestan diğer vitaminlere ek günde 4 tane nidicard adında bir ilaç yazdı altı saatte bir alıyorum kasilmaları önlemek için kasılma oldukça açılma devam edermiş Allah büyük bir şey olmazsa 9 u sabah kontrolüm var dua eden herkesten Allah razı olsun Allah sizlerin de derdine derman versin inşallah 🤲
Cümlemizden razı olsun rabbim cnm 🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.