Sorum var Bana yardımcı olun lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1997 tarafından oluşturulan Bana yardımcı olun lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 247 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardımcı olun lutfen
Konbuyu başlatan 1997
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

1997

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar esimden dolayi olan şüphelerim var biliyorum herkes bu ara eşiyle ilgili bir post açıyor. Bendede bu sorun var eşimin son zamanlar hareketlerinde birşeyler var sabah işe gidiyor. Bana nerde calistigina kadar video falan atıyor ama benim hep içim içimi yiyor . Nedense söylediği laflara sözlere inanamıyorum güvenemiyorum. Garip garip hareketleri var birşey yapıyor sanki hiç birşey olmamış gibi davranıyor. Geceleri uyuyorum sonra bakıyorum gecenin ortasinda sıkıntılı bı şekilde uyanıyorum rüyalarımda karışık karışık şeyler görüyorum. Aldığı bide aylığı bna göstermiyor. Bu kadar aldım deyip borca yatrdm deyip geçiyor bnde birşey bna deynce inanmyrmsn deyip kafasını sallıyor bu durum hiç hayra alamet değil. Bazen diyorum beni kiskanmiyormusun eskisi kadar sanki diyorum kiskanyrmda belli etmyrm diyor. Bilmyrm bn nednse hc guvenemyrm dediklerine . Eskiden hrrseyine güvenr ederdm son zamanlar böyle oldu. Ama birşey olduğuna eminim telfnuna bakyrm mesaj faln yok.ama kullandığı facebook tiktok faln var. Geçen akşam annesi gile gttk baktm arkamdan annesiyle bni kesislestyr . Bn biliyorumki anneside babasıda dolduyor. Bide başka birşeyi daha var napablrm kızlar bna yardmci olun ailemede birşey diyemiyorum. Yani birseyler arıyorum bulamıyorum kndi kndmi btryrm bide üstüne üstelik hamileyim. Bir tane daha çocuğum var. Gerçekten zor durumdayım bna yardmci olunn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden dünyada böyle şeyler yasaniyor neden evlilikler böyle bilmiyorum.

Bide birşey soyleynce yemin ediyor beddua veriyor kndne ama ben nedense inanmıyorum söylediği sözlere çünkü hareketleri uyumuyor dediğine çok rahat davranıyor.

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar esimden dolayi olan şüphelerim var biliyorum herkes bu ara eşiyle ilgili bir post açıyor. Bendede bu sorun var eşimin son zamanlar hareketlerinde birşeyler var sabah işe gidiyor. Bana nerde calistigina kadar video falan atıyor ama benim hep içim içimi yiyor . Nedense söylediği laflara sözlere inanamıyorum güvenemiyorum. Garip garip hareketleri var birşey yapıyor sanki hiç birşey olmamış gibi davranıyor. Geceleri uyuyorum sonra bakıyorum gecenin ortasinda sıkıntılı bı şekilde uyanıyorum rüyalarımda karışık karışık şeyler görüyorum. Aldığı bide aylığı bna göstermiyor. Bu kadar aldım deyip borca yatrdm deyip geçiyor bnde birşey bna deynce inanmyrmsn deyip kafasını sallıyor bu durum hiç hayra alamet değil. Bazen diyorum beni kiskanmiyormusun eskisi kadar sanki diyorum kiskanyrmda belli etmyrm diyor. Bilmyrm bn nednse hc guvenemyrm dediklerine . Eskiden hrrseyine güvenr ederdm son zamanlar böyle oldu. Ama birşey olduğuna eminim telfnuna bakyrm mesaj faln yok.ama kullandığı facebook tiktok faln var. Geçen akşam annesi gile gttk baktm arkamdan annesiyle bni kesislestyr . Bn biliyorumki anneside babasıda dolduyor. Bide başka birşeyi daha var napablrm kızlar bna yardmci olun ailemede birşey diyemiyorum. Yani birseyler arıyorum bulamıyorum kndi kndmi btryrm bide üstüne üstelik hamileyim. Bir tane daha çocuğum var. Gerçekten zor durumdayım bna yardmci olunn

Neden dünyada böyle şeyler yasaniyor neden evlilikler böyle bilmiyorum.

Bide birşey soyleynce yemin ediyor beddua veriyor kndne ama ben nedense inanmıyorum söylediği sözlere çünkü hareketleri uyumuyor dediğine çok rahat davranıyor.
Anlamadığım şey şuan gebelik yüzünden daha da alıngan daha da sorgulayıcı ve daha güvenmez oluyoruz bu kadınların hepsinde var ama benim mantığıma yatmayan şey o her şeyi annesi ve babası ile konuşurken sen neden ailene içini döküp konuşmuyorsun. Şu konularda erkekler gibi olun onlar sonunu düşünüyoe mu hayır . Seni annesi ve babası ile çekiştirmek ne dmwek ya ? Bana bunu bir eşin açıklasın bu da yeni moda oldu sanırım insan eşinin hakkından nasıl atar ? Nasıl dedikodusunu yapar? Sen diyemiyor musun kaynana oğlunla böyle konuşa konuşa yuvamızı bozuyorsunuz diye ? Baktın senin hakkında konuşuyorlar aç ağzını yum gözünü bu kadar da kendinizi aşağılık bir varlıkmış gibi hissettirmeyin ya ?

Sana burda ne desek boş şuan al eşini karşına benimle adam gibi konuş de son zamanlarda bir tuhafsın ve sende hoşuma gitmeywn şeyler var de ya kendi bu değişimini bir açıklığa getir yada bu böyle olmaz de insan şüphe içinde yaşayabilir mi ya ? Yazık sanada şüphe resmen insanın içini yiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar