Sorum var Baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş ağrısı
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya emziriyorum diye parol içiyorum asla faydası yok eşim suya atılan ilaçlardan getirdi onu içtim kötü kötü halisulasyonlar görmeye başladım soğuk duş soğuk kompres hiçbiri fayda etmiyor
Nazar olmuşsundur bence kendini bi okusan iyi edersin eyer kendini okuyamiyorsan evde namaz kılan birine kendini okut hocaya modaya falan gitmeye kalkmada

Yaqut

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen bakın 7 gündür aralıksız basım ağrıyor kalkınca zonklama yapıyor oturunca yapıyor gozlerim kararıyor misafirlerim var bide bugün onlar gidince akşam acile gidecem randevu yok nöroloji bölümüne . Ne yapmalıyım ya da nedendir

Allah Allah nasıl halüsinasyon görüyorsun canım uykusuzluk problemi var mı geçmiş olsun
Türkiyede Spazmalqon şurup var bilmiyorum ama olsaydı bi kere atdığın zaman kesiyor baş ağrısın.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar lütfen bakın 7 gündür aralıksız basım ağrıyor kalkınca zonklama yapıyor oturunca yapıyor gozlerim kararıyor misafirlerim var bide bugün onlar gidince akşam acile gidecem randevu yok nöroloji bölümüne . Ne yapmalıyım ya da nedendir sizce 😔
Çok geçmiş olsun canım sen mutlaka doktora görün hayırlı haberlerde inşallah

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen bakın 7 gündür aralıksız basım ağrıyor kalkınca zonklama yapıyor oturunca yapıyor gozlerim kararıyor misafirlerim var bide bugün onlar gidince akşam acile gidecem randevu yok nöroloji bölümüne . Ne yapmalıyım ya da nedendir sizce 😔
Bence misafiri iptal et rahatsizsin tansiyon şeker olabilir ihmale gelmez seni anlayışla karşılamari lazım hiç bekleme şimdiden acile git

Tüm sayfalar yüklendi.