Sorum var Baş agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tati tarafından oluşturulan Baş agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş agrisi
Konbuyu başlatan tati
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

tati

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk aylarda duymusdum baş agrisi 3 ayına kadar oluyo ama 19 hafta 1 hafta ağrıyo 1 hafta sakin bi kere ilaç kulandim fayda etmiyo ilk hamileliyim o yüzden her şeyden korkuyom

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ilk aylarda duymusdum baş agrisi 3 ayına kadar oluyo ama 19 hafta 1 hafta ağrıyo 1 hafta sakin bi kere ilaç kulandim fayda etmiyo ilk hamileliyim o yüzden her şeyden korkuyom
Baş ağrısı gebeliğe göre değişir canım yani belirli bir ayı olmaz . Ben 29 haftalığım hala başım ağrır önemli olan baş ağrısına eşlik eden mide bulantısı eğer mide bulantısı vs varsa o zaman endişe edersin ama her defasında korkulacak bir şey diye düşünmemek lazım . Uyku düzensizliği yüzünden ve artan östrojen hormonun yüzünden oluyor . Hiç korkma yani

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ayy bnde öyleyim hatta bir kaç defa kızlarla paylaştım ne yapmayalım diye nasil geçecek diye yani gerçekten çok ama çok ağrıyordu benim başım bile dönüyordu bnde şuan 20 haftalık oldum hala ağrıyor yani korkma cnm ama doktoruna danış iyi değil bu baş ağrısı e bide başın dönüyorsa böyle gej oluyorsan doktora söyle ben serum altındaydım hep ya sanada çok geçmiş olsun cnm He bide hr ağrıdığında buz torban varsa ya başının üstüne yada ensene koymayı dene çok iyi geliyo oda internette görmüştüm denedim gerçekten iyi geldi tavsiye ederim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çoğu gebelerde olan bişey canım baş ağrısı çoğu sebebi olabilir en başta hormonlardan kaynaklı olabilir kan hacminde basınçtan olabilir kendini çok susuz bırakıyor isen ondan da olabilir stres yapma stres de yapar çok fazla kendini yorma yorgunlukla baş ağrısı yaparp Bir de uzun süre aç kalma açlık da yapar baş ağrısı kan şekerini ölçüyor musun hiç canım kan şekeri düşüklüğü de yapabilir baş ağrısı

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ayy bnde öyleyim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çoğu gebelerde olan bişey canım baş ağrısı çoğu sebebi olabilir en başta hormonlardan kaynaklı olabilir kan hacminde basınçtan olabilir kendini çok susuz bırakıyor isen ondan da olabilir stres yapma stres de yapar çok fazla kendini yorma yorgunlukla baş ağrısı yaparp Bir de uzun süre aç kalma açlık da yapar baş ağrısı kan şekerini ölçüyor musun hiç canım kan şekeri düşüklüğü de yapabilir baş ağrısı
👍👍❤️

tati

Kayıtlı Üye
rank
Baş ağrısı gebeliğe göre değişir canım yani belirli bir ayı olmaz . Ben 29 haftalığım hala başım ağrır önemli olan baş ağrısına eşlik eden mide bulantısı eğer mide bulantısı vs varsa o zaman endişe edersin ama her defasında korkulacak bir şey diye düşünmemek lazım . Uyku düzensizliği yüzünden ve artan östrojen hormonun yüzünden oluyor . Hiç korkma yani
Çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür canim 🙂 bilgi için

Tüm sayfalar yüklendi.