Baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş ağrısı
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Üç gün önce sezeryen oldum şuan baş ağrısından ölüyorum resmen beynim dagilacak gibi narkozun etkisi sanırım. Sizdede baş ağrısı olan oldumu olduysa yaptığınız birsy varsa yazarsanz çok sevinirim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri çekiyorum. Nasıl bir ağrı ya anlatamam belki yasamissniz pazartesi akşam oldum sezeryen nezamnaa kadar sürer acaba
Şaşırdım canım bende sezaryan oldum ama hiç baş ağrısı yaşamadım istersen doktorunla bir görüş ağrı kesici için dayanamıyorsan

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Üç gün önce sezeryen oldum şuan baş ağrısından ölüyorum resmen beynim dagilacak gibi narkozun etkisi sanırım. Sizdede baş ağrısı olan oldumu olduysa yaptığınız birsy varsa yazarsanz çok sevinirim
Kahve kola falan icebilirsini. İçinde kafein olan şeyler tuketebilirsin. Ama emzirme dönemi tüketiliyor mu bilmiyorum

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm belden uyusturmanin yan etkileri o ben 3 yil once yaptim migrene cevirdi hayla gecmiyo agriyo parol agri kesici kullqniyorum

Tüm sayfalar yüklendi.