Sorum var Bawimda bitmeyen soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Bawimda bitmeyen soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,345 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bawimda bitmeyen soru
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz canlarim adet olmayibda hamile kalmak olurmu 3 ay omce sezeryan oldum hala adet olmadim ozur dilerim cinsel iliwkide olsam hamile kala bilirmiyim ki? Nasil koruna bilirim lutfen yardimci olurmusunuz

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz canlarim adet olmayibda hamile kalmak olurmu 3 ay omce sezeryan oldum hala adet olmadim ozur dilerim cinsel iliwkide olsam hamile kala bilirmiyim ki? Nasil koruna bilirim lutfen yardimci olurmusunuz
Canim yeni doğum yaptığın için adet düzensizliklerin olabilir sen emzirme döneminde olduğun için eşinin korunmasi lazım geri çekinme yöntemi veya prezervatif kullanabilir

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Canım internete prezervatif ile korunma yazarsan açıklamasını bulabilirsin geri çekilme yöntemide hamile kalmamak icin ilişki sırasında eşin kendini geri çekecek 😂 internette bu ikisininde araştırabilirsin
😂😂😂ay tamam canim tewekur ederim ayib oldusa pardon🙈😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Canım internete prezervatif ile korunma yazarsan açıklamasını bulabilirsin geri çekilme yöntemide hamile kalmamak icin ilişki sırasında eşin kendini geri çekecek 😂 internette bu ikisininde araştırabilirsin
Aaa wimdi baķdim canim 😂😂😂🙈

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doğum sonrası adet gecikmesini birçok insan yaşar ilişkiye girerken kesinlikle eşinin korunması gerekiyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kiz kocan geldimi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onlar ne ki canim ben azeri olduqum ucun anlayamadim tam son yazdiklarini
Demek.isdeyirki erin qoruycu rezin taxa biler yada sperma sene boslamaya biler amma en yaxsisi qoriyci rezindj birde yuxarda basimda yazmisan bular kafa deyir insallah canim hamile deyilsen duzuduye Allahin qismetidi amma isdemirsizse qorunun heleki

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel açıklaşmışsın sabah sabah sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün cnm 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar