Sorum var bayanlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde özgel tarafından oluşturulan bayanlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bayanlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan özgel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
8 hafta 4 günlük hamileyim bir kaç gündür kahverengimsi akıntım vardı azdı bugün daha açık renkte kanlı gibi ama hafif bir akıntı var ve karnımın alt tarafı ile belim ağrıyor normal midir sizce
Normal değil gebelikte akıntı şeklinde pembe yada koyu kırmızı yada kahverengi akıntılar aslında bazılarına göre yerleşme olsada genel gebelikte kabul edilir bir şey değil yani birde ne zamandır var sanırım doktoruna görün yarın erkenden bebeğin kalp atışını duymuş muydunuz canım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yada acile gidebiliyorsan acile git bu tür hafif gibi görünse de kanama yada lekelenme yüzünden tatsız şeyler olabiliyoe rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

özgel

Kayıtlı Üye
rank
Normal değil gebelikte akıntı şeklinde pembe yada koyu kırmızı yada kahverengi akıntılar aslında bazılarına göre yerleşme olsada genel gebelikte kabul edilir bir şey değil yani birde ne zamandır var sanırım doktoruna görün yarın erkenden bebeğin kalp atışını duymuş muydunuz canım.
evet kalp atışını duymuştum tamam inşallah gidicem. evde küçük çocuklarım var onları bırakamıyorum da.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
evet kalp atışını duymuştum tamam inşallah gidicem. evde küçük çocuklarım var onları bırakamıyorum da.
Anladım canım içini ferah tut inşallah büyük bir sorun yoktur doktorun ne olur ne olmaz progestan iste canım en azından azar azar gelen lekekenmeyi ve düşük riskimi ortadan kaldırır 😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
8 hafta 4 günlük hamileyim bir kaç gündür kahverengimsi akıntım vardı azdı bugün daha açık renkte kanlı gibi ama hafif bir akıntı var ve karnımın alt tarafı ile belim ağrıyor normal midir sizce
Merhaba canım gebelikte lekelenme akıntı normal bir durum değil birde Ağrı'da eşlik ediyor muhakkak doktora basvurmalisin

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun benimde kahverengi akıntım oluyordu bir gün sizin gibi oldu gittim yatış verildi progesteron başlandı ağrım feln da yoktu ama her ihtimale karşı gittim aksatmadan sizde gidin

Tüm sayfalar yüklendi.