Sorum var Bayanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hiranur tarafından oluşturulan Bayanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayanlar
Konbuyu başlatan Hiranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kuzum merhaba benim kızımın ismi Kumsal Laren iki isim koydum ama 8 ay çok.isim deyistirdim düşündüğüm isimlerde şunlardı
Eva Lıya
Menessa
Ezra
Öykü

Nasıl Kumsal Laren oldu❤
İkisi ayrı ayrı çok güzel isimler canım. Ama yan yana pek yakıştıramadım. Kumsal ismi tercih olarak daha ağır bastı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İkisi ayrı ayrı çok güzel isimler canım. Ama yan yana pek yakıştıramadım. Kumsal ismi tercih olarak daha ağır bastı
Kumsal oglumun ismine yakin olsun diye koydum oglumun ismi toprak Laren ismide kulagima coK hos gelmisti ve hic duymamıştım ender az rastlanan isim hep tercihimdi dedim 2sinide koyalim kumsali oglum soyluyor ben laren kullaniyorum oda buyuyuncee artik hangisi hosuna gidsrse onu kullanir🤣🤭🥰

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kiz ismi soylermisiniz
Tabiki canım,
Şeyma ( kızımın ismi)
Eslem su
Sidra
Kumru
Asel
Hüda
Zişan

Kumsal oglumun ismine yakin olsun diye koydum oglumun ismi toprak Laren ismide kulagima coK hos gelmisti ve hic duymamıştım ender az rastlanan isim hep tercihimdi dedim 2sinide koyalim kumsali oglum soyluyor ben laren kullaniyorum oda buyuyuncee artik hangisi hosuna gidsrse onu kullanir🤣🤭🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar