Sorum var Bayılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Bayılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayılma
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım sıcaktan olabilir iştah falan kalmadı bizde sıcaktan habire su, içecek içiyoruz. Bayılacağını sanmıyorum canım bol bol sıvı tüket bir de sebze vs ye yağlı şeyler hiiiiiç çekilmiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar dün saat 3 gibi yemek yedim sonra açlık hisetmiyordum akşam yemedim yemek 1 dilim pasta yedim emziren anneyim açlıktan bayılma olabilir mi
Kuzum niye yemek yemedin ki hem emziren bir annesin senin sık sık yemek yemen lazım sıvı şeyler tüketmen lazım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün saat 3 gibi yemek yedim sonra açlık hisetmiyordum akşam yemedim yemek 1 dilim pasta yedim emziren anneyim açlıktan bayılma olabilir mi
Dikkat et bence bide emziren anneler beslenmesine dikkat etmesi gerekiyormuş yani mesela günlük 800 kalori alıyorsak 1000 kalori falan alman gerekiyormuş aman dikkat et sen anlamasan da vücudun güçsüz düşer 😟😟

Tüm sayfalar yüklendi.