Bebeğe hazırlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Bebeğe hazırlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 879 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebeğe hazırlık
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Arkadaşlar zahmet olmassa bana bir liste yapın yada sizin listeniz vardır bebeğime neler Alicam bende bir liste yaptimda sizin gibi tecrübeli anneler daha iyi bilir teşekkür ederim şimdiden
Canim bende liste var amma rus dilinde yazmisim.yani turkiyede farkli seyler koyula bilir arkadaşlar yardim eder sene ne koyma konusunda❤🥰

Arkadaşlar zahmet olmassa bana bir liste yapın yada sizin listeniz vardır bebeğime neler Alicam bende bir liste yaptimda sizin gibi tecrübeli anneler daha iyi bilir teşekkür ederim şimdiden
Yani canım listem yokta benim hazırladığımı soylim bebek için: 3 tane hastane çıkışı,2 tane iç zıbın,3 tane çorap,2 tane eldiven,3 tane şapka normalde hastane çıkışı alırsın onların içinde var,2 tane ağız mendili,15 tane bez,1 paket islak mendili,2 tane ince 1 tane kalın battaniye ben bunların hepsini takım olarak hazırlayıp ağzı kilitli dolap poşetine koydum ve çok kolay oldu ve aradıklarımı çokta rahat buldum çantada canım unuttuğum vardır belki arkadaşlar söyleyebilir

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Yani canım listem yokta benim hazırladığımı soylim bebek için: 3 tane hastane çıkışı,2 tane iç zıbın,3 tane çorap,2 tane eldiven,3 tane şapka normalde hastane çıkışı alırsın onların içinde var,2 tane ağız mendili,15 tane bez,1 paket islak mendili,2 tane ince 1 tane kalın battaniye ben bunların hepsini takım olarak hazırlayıp ağzı kilitli dolap poşetine koydum ve çok kolay oldu ve aradıklarımı çokta rahat buldum çantada canım unuttuğum vardır belki arkadaşlar söyleyebilir
Bunlar hastaneye götürmek için mi

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Bende hastane çantasına bebek için 10'lu hastane çıkışı, 1 tane 5'li hastane çıkışı koydum. 12 tane Bez, Islak mendil, 2 Müslin örtü, 1 kalın Battaniye, Çorap, yelek, ne olur ne olmaz diye mama, biberon ve emzik koydum birde puset hazırladım.

Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben Nisan'da dogum yapicam canim beklerse kizim 🤦 aldiklarimi yazayim sanada sende mevsime göre alirsin
1 adet 10 lu hastane çıkışı
5 adet alt üst sapkali set
2 adet tulum
2 adet alt üst takim
5 tane corap
2tane patik
2 tane eldiven takimlardada var diye cok almadim
Ağız mendili 5 tane ilk bebekte cok kullanmadim o yüzden az aldim
2 tane muslin kundak uzerini ortme vs icin
1 tane Polar battaniye
1 tane nohut battaniye
Emzik
Pişik kremi
Göğüs pedi
Bebek bezi ıslak mendil
Alt açma örtüsü
Şampuan krem bebe yagi vs
Biberon gerek duyulursa diye ilk bebekte ihtiyacim olmustu dogumdan sonra da ihtiyaca göre alınabilir
Park yatak bebek arabası puset anne yanı beşik ben park yatagi koydum yerim var diye anne yani almadim kizima hazırladıklarım bunlar canim 🤗

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben Nisan'da dogum yapicam canim beklerse kizim 🤦 aldiklarimi yazayim sanada sende mevsime göre alirsin
1 adet 10 lu hastane çıkışı
5 adet alt üst sapkali set
2 adet tulum
2 adet alt üst takim
5 tane corap
2tane patik
2 tane eldiven takimlardada var diye cok almadim
Ağız mendili 5 tane ilk bebekte cok kullanmadim o yüzden az aldim
2 tane muslin kundak uzerini ortme vs icin
1 tane Polar battaniye
1 tane nohut battaniye
Emzik
Pişik kremi
Göğüs pedi
Bebek bezi ıslak mendil
Alt açma örtüsü
Şampuan krem bebe yagi vs
Biberon gerek duyulursa diye ilk bebekte ihtiyacim olmustu dogumdan sonra da ihtiyaca göre alınabilir
Park yatak bebek arabası puset anne yanı beşik ben park yatagi koydum yerim var diye anne yani almadim kizima hazırladıklarım bunlar canim 🤗
Bende böyle buna yakın bir liste çıkardım saol canimm teşekkür ederim yazdığın için

Tüm sayfalar yüklendi.