Bebege İnek sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melis123 tarafından oluşturulan Bebege İnek sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,072 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebege İnek sütü
Konbuyu başlatan Melis123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aptamıl pregomın sut alerjisi olanlara verilen alerjisi varsa rapor cıkartırıp ucretsız alabiliyorsunuz canım benim kızımada vermıslerdı

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Mama verdim alerji yaptı bide aşırı gazlı bir bebek direk etkileniyor
Mama alerji yapıyorsa inek sütu daha alerjendir görünürde bişey olamsa bile organlarını bile ciddi etkileyebilir eğer emzirme olmuyor ve alerji yapıyorsa diğer mamalar hipoalerjik mamalar mevcut sma hipoalerjik mamayı oğlumda kullandım doktor mamaları onaylarsa devlet ücretsiz veriyor mamaları önce çocuk doktoru na götürün alerji bölümüne yonlendirsin alerjisi çıkarsa sut yumurta gibi protein lere özel mamaları ücretsiz veriyorlar veya diyetisyen lerde çocuğun gelişim geriliğini görürlerse mama takviyesi yazabiliyor kar gastroloji bölümü bile antireflu mamaları yazar kafana göre inek sütü verme daha iki aylık çocuğa çok erken besinlerle tanışması için doktora danis mutlaka

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğimi 2 ay 12 günlük inek sütü versem zarar verir mi
Anne sütü haricinde bir besin vermene gerek yok aslında ama sütünün yetmediğini düşünüyorsan formul mama kullanabilirsin illa süt vericem diyorsab İnek sütü yerine keçi sütü vermenizi tavsiye ederim inek sütünün sindirimi çok zordur ve bağırsakta bakteriye sebep olur

Tüm sayfalar yüklendi.